Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace V Polích Malé Čičovice
Gurmánská turistika

Restaurace V Polích Malé Čičovice

Domácí, pohodová atmosféra, romantický interiér, klidné prostředí a především famózní kuchyně, která vychází z těch nejlepších receptů našich babiček – to je restaurace penzionu V Polích, která figuruje na seznamu TOP restaurací Maruerova výběru Grand restaurant.

Restaurace V polích je klasickou venkovskou restaurací, která je na to hrdá. Jídelní lístek je měněn každý den v závislosti na sezónu či příležitost, přičemž je vždy využíváno čerstvých surovin. Na objednávku lze také připravit jakákoliv jiná oblíbená jídla. Na prostorné terase lze opéct selátko, krůtu a další maso. Součástí pensionu a restaurace je také bazén, koutek pro děti, prostorné parkoviště či petanque a kroket.

V celém penzionu a restauraci vládne domácí, klidná a příjemná atmosféra. Vnitřní prostor restaurace má dveře, které se při přívětivém počasí dají otevřít – dojde tak ke krásnému propojení vnitřních prostor s přilehlou zahrádkou. Dopřejte si skvělá poctivá jídla našich babiček, třeba rajčatovou polévku nebo teplý čokoládový dort s meruňkovou zmrzlinou, předčí všechna vaše očekávání.