Úvod > Co chcete dělat? > Kemp Letní den ve Starém Hobzí
Ubytování

Kemp Letní den ve Starém Hobzí

Kemp Letní den nabízí ideální možnosti ubytování i využití volného času. Specializujeme se především na rodiny s dětmi, čemuž odpovídá i naše vybavení.
Kemp Letní Den, jak napovídá sám název, nabízí dovolenou v teplém a slunečném období roku v České republice. Název kempu má tedy za cíl navodit příjemnou letní atmosféru, která je typická pro toto místo. Kemp se nachází v krásné krajině známé také jako Česká Kanada poblíž česko-rakouských hranic a je obklopen lesy a loukami rozprostírajícími se podél řeky Moravská Dyje.

Ubytovat se můžete ve 2 apartmánech (2x až 8 osob), několika chatkách (7x po 4 osobách, 5x po 2 osobách), v 7 plně zařízených stanech, vybavených postelemi (7x až 6 osob) a čeká na vás až 70 míst pro váš stan nebo karavan.

Naše kantýna ve středomořském stylu vám nabídne každý den čerstvé pečivo, využití Wi-Fi zdarma, dát si vynikající kávu, osvěžující zmrzlinu, rychlé občerstvení nebo holandské chuťovky.


Rekreace i sportovní vyžití v kempu

Nizozemský pár, který je vlastníkem kempu, proto hostům nabízí prvotřídní prostředí, animační program pro děti a velký bazén plný čisté vody. Jejich prioritou je uspokojení všech potřeb svých zákazníků: bezpečné místo pro děti, náročné aktivity pro teenagery a místo odpočinku pro dospělé. Hosté tedy přijíždějí do kempu Letní Den, aby si zde užili svůj zasloužený odpočinek a dovolenou.

V kepu dále naleznete 2 dětské hřiště, 2 fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, trampolínu, skákací hrad, lanovku, brouzdaliště i venkovní bazén (v provozu od poloviny června), kulečník, stolní fotbal, pingpongový stůl, basketbalový koš. Můžete si také zapůjčit kánoe, kajak nebo kolo.

Kemp je také vhodný pro cykloturisty. V okolí je síť cyklostezek včetně známé cyklotrasy po toku řeky Dyje, která prochází také sousedním Rakouskem.

Ubytování a restaurace v okolí

Mlýn u splavu Dyje

Mlýn u splavu Dyje

Dačice, Jihočeský kraj
Hotel a restaurace Landštejnský dvůr

Hotel a restaurace Landštejnský dvůr

Slavonice, Jihočeský kraj
Hotel Arkáda

Hotel Arkáda

Slavonice, Jihočeský kraj
Penzion Rockhill Dačice

Penzion Rockhill Dačice

Dačice, Jihočeský kraj