!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Výčep Pult řetězce Ambiente s perfektně čepovanými ležáky
Gurmánská turistika

Výčep Pult řetězce Ambiente s perfektně čepovanými ležáky

Jediné místo, kde ochutnáte dokonale ošetřený český ležák hned z šesti pivovarů. Díky našim zkušenostem a technologii umíme dát stejnou péči jakémukoliv pivu na pípě. Přijďte porovnat jejich chuť!
Ambiente je prostředí, které tvoří lidé se stejným pohledem na gastronomii. V našich podnicích měníme jídlo v zážitek a věříme, že tou nejlepší ingrediencí naší práce je radost.

Špičkové technologie, precizní čepování a moderní prostředí – to je koncept podniku Pult. Šestice piv na výčepu, kterou vybrala degustační rada, má stejnou cenu, skladování, čepování i sklo, rozdíl je pouze v chuti. Hosté tak mohou experimentovat a ochutnávat jedno po druhém, nebo se vracet ke své oblíbené značce. Piva se přibližně po roce obměňují, nyní můžete ochutnat Budvar, Libertas, Dva kohouty, Proud, Prazdroj a Matušku.

Ležáky doplňuje trojice častěji obměňovaných speciálů a lahve s neobvyklými pivními specialitami. K tomu Pult nabízí krájené sušené maso od Amasa, tatarák a další pochoutky vhodné k pivu.
Zobrazit více