Úvod > Co chcete dělat? > Vinné sklepy a vinotéka Velké Hoštice – skvělá vína na severní Moravě
Vinné sklepy a vinotéka Velké Hoštice - skvělá vína na severní Moravě
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Vinné sklepy a vinotéka Velké Hoštice – skvělá vína na severní Moravě

Navštivte Zámecké vinné sklepy se zámeckou vinotékou ve Velkých Hošticích a vychutnejte si atmosféru jihomoravského sklípku i u nás ve Slezsku.
Najdete nás přibližně 6 km od Opavy v historických sklepích Velkohoštického zámku. Můžete si prohlédnout vinotéku se širokým sortimentem moravských vín a příjemně posedět ve stylové vinárně. Nabízíme prohlídku atraktivních prostor příjemné stylové prostředí posezení u cimbálu prodej sudových vín. Zámecká vinotéka nabízí široký sortiment vín jakostních, přívlastkových i vín archivních můžete ochutnat vína ledová či slámová.

Pořádáme degustace vín s odborným výkladem řízené majitelem vinotéky nebo sklepmistry vybraných vinařství. K dobrému vínu patří také dobré jídlo, můžete si vybrat z naší minutkové kuchyně kulinářské speciality jako je uzená kýta nebo uzené sele, rauty, další pochoutky... Prostory zámecných vinných sklepů můžete využít k uspořádání výstav, koncertů a přednášek významných setkání, obchodních jednání a prezentací, rodinných oslav, abiturientských večírků apod.
 

Ubytování a restaurace v okolí

Mlýn vodníka Slámy

Mlýn vodníka Slámy

Háj ve Slezsku, Moravskoslezský kraj
Pivovar Stěbořice

Pivovar Stěbořice

Stěbořice, Moravskoslezský kraj