Úvod > Co chcete dělat? > Stará Hospoda Doubice
Ubytování

Stará Hospoda Doubice

Penzion se nachází v obci Doubice poblíž městečka Krásná Lípa ležící mezi rozsáhlými lesy národního parku České Švýcarsko. Příhodná klimatická poloha vytváří ideální podmínky pro rekreaci.
Pension vedený panem Rezkem a jeho manželkou se nachází na území samozvaného „Doubického království" v neporušené přírodě na rozhraní tří chráněných oblastí, a to Lužických hor, Labských pískovců a NP České Švýcarsko.

Objekt nabízí ubytování ve dvou i vícelůžkových pokojích s možností přistýlky s WC, stylovou restauraci, letní terasu, myslivecký salónek, letní kolibu s grilem a tanečním parketem, tenisové kurty, dětské hřiště, půjčovnu horských kol, volejbalové a nohejbalové hřiště. V letní sezóně láká okolní krajina k cykloturistickým, pěším, ale i automobilovým výletům, v obci Doubice je možnost koupání v místní vodní nádrži nebo v cca 3 km vzdálené přehradě Kyjov. 

Lyžařský areál v Jiřetíně pod Jedlovou je vzdálen cca 9 km. Pro běžkaře jsou vhodné podmínky přímo v okolí pensionu. V restauraci je pak pro hosty připravena široká nabídka jídel, a to jak jídel běžných, tak i různých specialit ze zvěřiny například marinovaná a vcelku grilovaná zvěřina, pečené kýty nebo hřbety s různými druhy omáček.

Provozovatel

Stará hospoda - restaurace, penzion

Doubice 172
Doubice
407 47 Doubice
Tel.:
+420 412 381 432
Email:
info@starahospoda.cz
WWW:
www.starahospoda.cz
GPS:
50,889003 14,457483
 
 

Vstupné

Cena: 450 Kč

Poznámka:V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně. Cena za ubytování pro 1 osobu: 450,- Kč. Cena za ubytování pro dítě do 10 let: 300,- Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Laura Chřibská

Penzion Laura Chřibská

Chřibská, Ústecký kraj
Bohemian Cottage

Bohemian Cottage

Krásná Lípa, Ústecký kraj