!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Siesta Lobby Bar & Wine Restaurant
Gurmánská turistika

Siesta Lobby Bar & Wine Restaurant

Poklidné klubové posezení v pohodlných křeslech v kulise uměleckých děl, komfortní boxy s pohledem na onyxovu stěnu s krbem a Lounge, který mohou hosté využít k nerušené práci či relaxační zastávce mezi schůzkami. Je možné vše spojit se skvělým obědem nebo večeří v našem Wine Restaurantu.
Hotel International Brno je neměnnou součástí historického centra města. Pro svou polohu a komfort služeb je vyhledávaným místem pro setkání a výbornou gastronomii. Siesta byla prostorově rozdělena do několika částí, jež každá z nich má svůj specifický interiér a design a příjemně se prolíná s hotelovou recepcí a foyery.

Stala se oblíbeným místem setkání nejen pro svou pestrou nabídku občerstvení od skvělých snídaní až po noblesní večeře u krbu. Naprosto jedinečnou je její architektonicky nejzajímavější součást – prosklená vinotéka s širokým výběrem světových a lokálních vín. 
Zobrazit více

Provozovatel

Best Western Premier Hotel International Brno

Husova 200/16
602 00 Brno
Tel.:
+420 542 122 111
Email:
sales@hotelintern...
Email:
marketing@hotelin...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hotelinternat...
GPS:
49,194885 16,604976
 
Region:
Jižní Morava
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Časová náročnost

1,5 hodiny