Úvod > Co chcete dělat? > Best Western Premier Hotel International Brno
Ubytování

Best Western Premier Hotel International Brno

Hotel s výjimečným umístěním přímo v centru Brna. Moderní a nadčasový. Cítíte blízkost impozantní atmosféry tepajícího mladého města v symbióze s historií, která vás překvapí. Přímo naproti hotelu stojí dominanta města hrad Špilberk s parkem okolo, který vybízí nejen k romantickým procházkám.
Hotel nabízí 234 komfortních pokojů v kategorii Business a Executive. Hosté ocení hlavně výhodu pohodlného parkování přímo před hotelem nebo v hotelových garážích. Pyšní se dvěma vyhlášenými restauracemi.

Siesta lobby Bar & Wine Restaurant je vyhledávána pro moderní designový prostor, který poskytuje noblesní kulisu pro business snídaně, celodenní obchodní a soukromá jednání nebo delikátní večeři u krbu. Součástí restaurace je prosklená vinotéka, ze které mohou hosté ochutnat vína lokální i zahraniční provenience.
Gusto Plzenka Restaurant je zase oblíbeným místem pro všechny, kteří milují poctivou regionální kuchyni s tradičními moravskými a českými recepty.

Kongresové centrum disponuje 11 sály a jednacími místnostmi. Je pro své dokonalé prostorové a moderní technologické zázemí vhodné i pro současnou verzi hybridních eventů.

Parkování nabízí hotel na parkovišti před hlavní budovou a ve svých hotelových garážích. Pro větší akce je komfort příjezdu zabezpečen možností parkování v městském parkovacím domě přímo v sousedství hotelu.

Pro sportovní činnost má hotel k dispozici nadstandardně vybavené Fitness centrum, milovníci přírodního prostředí zase ocení jogging v parku pod hradem Špilberkem naproti hotelu.

Důležitá informace k současnému stavu: aktivně reagujeme na veškerá vládní nařízení, související se situací okolo šíření korona viru COVID-19 ve společnosti. Důsledně dodržujeme veškerá vydaná hygienická opatření.
Zobrazit více

Provozovatel

Best Western Premier Hotel International Brno

Husova 200/16
602 00 Brno
Tel.:
+420 542 122 111
Email:
sales@hotelintern...
Email:
marketing@hotelin...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hotelinternat...
GPS:
49,194885 16,604976
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Siesta Lobby Bar & Wine Restaurant

Siesta Lobby Bar & Wine Restaurant

Brno, Jihomoravský kraj
Stopkova plzeňská pivnice v Brně

Stopkova plzeňská pivnice v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Ubytování v hotelu Slavia v Brně

Ubytování v hotelu Slavia v Brně

Brno, Jihomoravský kraj