Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Atelier Red & Wine
Gurmánská turistika

Restaurace Atelier Red & Wine

V restauraci Atelier Red & Wine si vychutnáte rychlý nebo dlouhý oběd se skleničkou vína, parádní menu na večer se zajímavou lahví vína, uvolněný víkendový rodinný oběd nebo jenom odpolední skleničku vína, ze které se stane neplnánovaný večírek v pohodové atmosféře.

Atelier najdete pod Petřínem ve slepé ulici s vjezdem od náměstí Kinských. Parkovat se dá v ulici, večer místo najdete téměř vždy a tramvají stačí vystoupit na zastávce Švandovo divadlo.

Přední část Atelieru je více vinným barem, má 25 míst a kromě dobrého jídla zde nabízí i kompletní výběr z vinného lístku nebo kolem 12 rozlévaných vín. Vnitřní část restaurace má 45 míst a patří k ní i zahrádka ve vnitrobloku s 20 místy.

Vznik dnešního Atelieru je samozřejmě inspirován starým vršovickým Atelierem ale také novými zkušenostmi, které provozovatelé sbírali posledních 12 let. Vždy zde najdete něco zajímavého nebo sezonního.

Ve vinném lístku najdete kolem 130 vín z Moravy, Rakouska, Německa, Francie, Itálie, Španělska a také pár lahví z Portugalska, Jižní Afriky nebo Austrálie či Californie.

Zobrazit více

Provozovatel

Atelier Red & Wine

Rošických 4
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 257 218 277
Email:
info@atelierateli...
WWW:
www.atelieratelie...
GPS:
50,078850 14,404048
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí