Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace a vinárna Zlatý had Praha 5
Restaurace a vinárna Zlatý had Praha 5
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Restaurace a vinárna Zlatý had Praha 5

Restaurace je zaměřena na prodej kvalitních vín z celého světa s výbornou a nápaditou gastronomií. Vaří se zde jako za starých časů, bez jakýchkoliv chemických dochucovadel.
Zlatý had působí v Praze více než 15 let a za tu dobu si získal důvěru a dobré jméno. Vinárna a restaurace leží na atraktivní turistické trase mezi Národním divadlem a Pražským hradem. Celková kapacita vinárny je 100 míst k sezení, rautovým způsobem 130. Je zařízena originálním stylovým nábytkem a dekoracemi z přelomu devatenáctého a dvacátého století.

Restaurace a vinárna je nekuřácká. V přízemí se nachází krb a zdi zdobí originální obrazy. V suterénu můžete nerušeně pořádat rauty, firemní školení, přednášky, popřípadě navštívit vinný sklípek na privátní nebo skupinovou ochutnávku vín. Součástí restaurace je stejnojmenná galerie Zlatý had s obrazy známého českého malíře a výtvarníka Michala Singera, které si zde můžete také koupit.

Restaurace a vinárna Zlatý had pořádá také kulturní a slopečenské akce, jako například výstavy obrazů, divadelní představení, literární večery, hudební programy a diskuse se známými osobnostmi. Vystupovali zde např. Hana Hegerová, Květa Fialová, Anna Polívková, Arnošt Lustig, Jaroslav Dušek, Jiři Lábus, Ondřej Havelka a mnoho dalších.

Ubytování a restaurace v okolí