Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Krčínův dům v Českém Krumlově
Ubytování

Hotel Krčínův dům v Českém Krumlově

Hotel, pojmenovaný podle významného českého rybníkáře a regenta Jakuba Krčína z Jelčan a Sedlčan, se nachází přímo v historickém centru Českého Krumlova jen pár minut chůze od centrálního náměstí a českokrumlovského zámku.

Hotel Krčínův dům v Českém Krumlově nabízíme ubytování ve dvanácti dvoulůžkových pokojích, z nichž dva jsou nadstandardně vybaveny. Každý z našich pokojů je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem a telefonem.

V ceně je zahrnuta snídaně a parkování na vyhrazených městských parkovištích po celou dobu vašeho pobytu. Služby recepce jsou k dispozici každý den od 8 do 20 hodin. Snídaně se podávajív jídelně v přízemí hotelu od 8 do 10 hodin. Součástí hotelu je restaurace Jakub, která nabízí speciality české kuchyně i klasické pochoutky z kuchyně světové. Příjemné posezení v klimatizovaných prostorách je zpříjemněno freskami ze 16. století. V letním období je nejen pro hotelové hosty otevřená příjemná letní terasa, zvláště k večernímu posezení.

Provozovatel

Restaurant Jakub (Hotel Krčínův dům****)

Kájovská 54
381 01 Český Krumlov
Tel.:
+420 380 725 911
Email:
fb@restaurant-kru...
WWW:
www.hotely-krumlo...
GPS:
48,810493 14,313846
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Jakub v Českém Krumlově

Restaurace Jakub v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Hotel Leonardo v Českém Krumlově

Hotel Leonardo v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Hotel Oldinn

Hotel Oldinn

Český Krumlov, Jihočeský kraj