Úvod > Co chcete dělat? > Rekreační středisko Fiola na Vysočině
Ubytování

Rekreační středisko Fiola na Vysočině

Rozmanitá dovolená pro rodiny s dětmi, páry, jednotlivce i skupiny čeká v rekreačním středisku Fiola. V nádherném tichém romantickém údolí si každý najde svůj cíl. Procházky lesem, lenošení u bazénu, využití aktivních sportovišť nebo jen sezení pod slunečníkem u točeného piva.
Rekreační středisko Fiola se nachází cca 3 km po proudu řeky od Mohelenské přehrady a má rozlohu 20 000m2. Najdete jej v krásném údolí obce Mohelno u řeky Jihlavy (druhé nejteplejší místo v ČR), díky kříšťálově čisté vodě uvidíte v řece množství raků a pstruhů.

Kemp nabízí zázemí pro rozmanitou dovolenou pro rodiny s dětmi, páry, jednotlivce i skupiny. V nádherném tichém romantickém údolí si každý najde svůj cíl. Procházky lesem, lenošení u bazénu, využití aktivních sportovišť nebo jen sezení pod slunečníkem u točeného piva.

V kempu se nabízí možnost ubytování v chatičkách s anebo bez sociálního zařízení. Chaty s vlastním zařízením mají i miniledničku. Od neděle do pátku se 2x denně cvičí aerobic s profesionální cvičitelkou v zastřešeném altánu, který slouží také na hraní florbalu. K dispozici je zde také horolezecká stěna o výšce 9 m, minigolf se 17 jamkami, kulečníkový stůl, šipky,stolní fotbal, jubox. Dále je k dispozici pískové hřiště se sítí, hřiště se sítí a povrchem z tvrzené gumy, kurt s povrchem z umělé trávy, který poslouží pro tenis i košíkovou. Rodiče určitě ocení i hlídání dětí.

Do střediska vede lesní cesta a kromě rekreantů sem nemá nikdo jiný přístup. Ve středisku není možné platit kartou a nenachází se zde WIFI.

Provozovatel

Rekreační středisko Fiola

Mohelno 84
675 75 Mohelno
Tel.:
+420 546 410 267
Tel.:
+420 737 389 808
Email:
info@happydovolen...
WWW:
www.happydovolena.cz
GPS:
49,099043 16,205665
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
18.8.
20.8.
Festival Rock Castle v Moravském Krumlově

Festival Rock Castle v Moravském Krumlově

Moravský Krumlov, Jihomoravský kraj
9.7.
Jets over Czech

Jets over Czech

Ivančice, Jihomoravský kraj
5.5.
31.10.
Výstava Nadčasový Mucha: Spojení světů – Ivančice

Výstava Nadčasový Mucha: Spojení světů – Ivančice

Ivančice, Jihomoravský kraj
30.9.
Úča musí pryč

Úča musí pryč

Náměšť nad Oslavou, Kraj Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí