Úvod > Co chcete dělat? > Klub a restaurace Radost FX
Klub a restaurace Radost FX
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Kultura

Klub a restaurace Radost FX

Legendární Radost FX je zpátky! Hudební klub a restaurace prošli v minulém roce rekonstrukcí a Radost se tak opět zařadila ke špičce mezi českými podniky. Vymazlený zvuk Funktion One, kvalitní hudební dramaturgie, 6 barů a fenomenální restaurace, 2 patra zábavy.
KLUB
Úderem 23 hodiny každý čtvrtek, pátek a sobotu Radost FX ožívá nočním životem a otevírají se brány klubu ve spodních prostorách podniku.

Ve zrekonstruovaném prostoru, který zahrnuje novou stage, špičkový zvuk Funktion One, nové bary a toalety si můžete ve čtvrtek užít urban night FX Bounce s jedinečnou atmosférou již od roku 2005 pod taktovkou DJe Kwé. V pátek a sobotu je pak klub vyhrazen čistě elektronické taneční hudbě a to především house music ve všech jejích podobách.

CAFÉ
Již při vstupu vás přes skleněné výlohy upoutá anticky vyhlížející a útulné Café. Od 11:30 je vám k dispozici rozsáhlé vegetariánské menu podávané ve všech částech restaurace. Ochutnáte zde vynikající a zdravá jídla z řecké, indické, thajské, mexické a italské kuchyně servírované až do pozdních nočních hodin. O víkendech nabízíme americký styl snídaně BRUNCH s širokou nabídkou vaječných omelet, vaflí a kombinovaných menu. Tato část restaurace je nekuřácká.

LOUNGE
K příjemnému strávení volného času je určen Lounge. Tlumená světla, pohodlná křesla a sofa v orientálním stylu, bar s nabídkou více než 200 nápojů. Kvalitní hudební reprodukce dotváří příjemnou atmosféru v plně klimatizovaném prostředí.

GALERIE
Galerie je naším staro-novým barem. Tato část restaurace byla pojmenována na základě dřívější funkčnosti jako Galerie výstavní. Došlo k výstavbě nového baru a celkové změně interiéru. Celkem je možno pohodlně usadit na 40 hostů. Tato část restaurace je navíc obohacena o DJská a jiná vystoupení. Velmi oblíbená je též část restaurace s příhodným názvem VIP, která je částečně oddělena od ostatních stolů v restauraci na vyvýšeném ohraničeném stupínku. Nabídka menu je ve stejném rozsahu jako u ostatních dvou restauracích Café a Lounge. Galerie též slouží jako salónek pro privátní večírky, je jí možno uzavřít a uspořádat zde menší produkci včetně odlišné nabídky cateringu. Přes oběd je galerie nekuřácká.

Provozovatel

Klub a restaurace Radost FX

Bělehradská 120
120 00 Praha 2
Tel.:
+420 603 193 711
Tel.:
+420 603 193 711
Email:
info@radostfx.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.radostfx.cz/
GPS:
50,075918 14,432356
 
Region:
Praha
Město:
Praha 2
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí