!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace a bar Mechanický Balet

Restaurace a bar Mechanický Balet

Gurmánská turistika
Nová restaurace s barem, která svůj název získala podle krátkometrážního filmu Fernanda Légera, se rozkládá přes tři místnosti s kapacitou více než 80 míst a nabízí jak vhodný prostor pro narozeninovou oslavu, tak dostatek soukromí pro večeři ve dvou.
Mechanický Balet je zařízen v jednoduchém stylu s inspirací v průmyslu a mechanice. Vstupní místnosti s cihlovým barem dominuje hvězdicový letecký motor nebo kusy převodovek a spojek využité jako podstavce.

Přes týden je zde v obědové nabídce na výběr ze tří jídel – od ryb, těstovin, steaků až po saláty – a k tomu stálé menu.

„Vaříme napříč regiony. Jediným pravidlem je, aby nám jídlo chutnalo,“ říkají v Mechanickém Baletu a vyzkoušet tak zde můžete vyzkoušet poctivý hamburger v domácí bulce, vepřovou panenku nebo pastu.

K tomu můžete vyzkoušet produkci kácovského pivovaru, jeden ze třiceti druhů rumů nebo domácí limonádu.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

The Bistro

The Bistro

Praha 2, Praha
B. Braun Café

B. Braun Café

Praha 2, Praha