Úvod > Co chcete dělat? > Rodinný penzion U Rechů v Moravském krasu
Ubytování

Rodinný penzion U Rechů v Moravském krasu

Penzion U Rechů najdete v centru Moravského krasu na okraji města Blanska. Poloha penzionu vám umožní prožít aktivní dovolenou na kolech, po jeskyních, památkách i návštěvu moravské metropole Brna.
Penzion U Rechů je vyhledávaným místem díky rodinné atmosféře a osobnímu přístupu majitelů, kteří se snaží již dvacet let zpříjemnit všem turistům pobyt v Moravském krasu a učinit ho neobyčejným zážitkem. Romantické prostředí penzionu s okolními lesy je vhodné nejen pro dvojice, rodiny s dětmi, ale i firemní klientelu hledající klidné zázemí během své pracovní cesty. Velmi oceňovanou službou je podávání snídaně již od 6 h.

K dispozici je zde pro vás ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích a dále jsou zde také dva samostatné apartmány s kuchyňkou. Pokud se k rozhodnete přijet ve větším počtu, maximální kapacita je 25 lůžek. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu zdarma. Nově zde naleznete zrekonstruovaný apartmán s vířivkou, saunou, velkou 3D televizí a krásným výhledem na celé město. Wellness apartmá si můžete objednat jako klasický pokoj na jednu noc nebo si rezervujte dvoulůžkový pokoj a vstup do wellness apartmá na jednu nebo dvě hodiny.

Součástí penzionu je i vyhlídková restaurace, která se specializuje převážně na českou kuchyni, ale také nové trendy a zážitkovou gastronomii. Pro zachování klidné atmosféry je restaurace otevřena pouze pro ubytované hosty.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 8. 2020