!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pražský přívoz P3 Lihovar – Veslařský ostrov
Zážitky

Pražský přívoz P3 Lihovar – Veslařský ostrov

Přívoz s celoročním provozem nabízí atraktivní spojení oblasti Podolí a Zlíchova, a to včetně výhodných návazností linek pozemní dopravy v zastávkách Lihovar a Dvorce.
Celoročně dostupný přívoz je atraktivní spojnicí mezi Prahou 5 (Zlíchov) a Prahou 4 (Podolí). Na obou stranách řeky na přívoz navazují linky pozemní dopravy, zejména v zastávkách Lihovar, případně i Dvorce (především linky 118 a 124 ke stanici metra Budějovická). Pravobřežní přístaviště je umístěno na jižním cípu Veslařského ostrova, který je přístupný po mostě u botelu Racek. Na Smíchovské straně je přívoz přístupný od Lihovaru.

Přívoz P3 můžete využít v pracovní dny od 6 do 22 hodin a o víkendu od 7 do 22 hodin. Máte-li předplacenou časovou jízdenku (měsíční, čtvrtletní atd.), můžete na ni cestovat také na přívoze. Za přepravu kola se na přívoze neplatí žádný poplatek. Stejně tak je zdarma přeprava kočárků.

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí