!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Indoor Rowing – lekce veslování na trenažérech v Praze
Zimní sporty

Indoor Rowing – lekce veslování na trenažérech v Praze

Ve Sportovních Centrech Palmovka, Evropská a v Loděnici Bohemians se můžete zapsat na lekce skupinového veslování na trenažérech. Ať už vám je 9 nebo 99 let, ať už jste ve formě nebo na tom teprve pracujete, veslování na trenažéru Concept2 je skvělé aerobní cvičení, které vám pomůže být fit.
Na 3 místech v Praze můžete využít skupinové lekce veslování na trenažérech. Při tomto cvičení jsou zapojovány téměř všechny svalové skupiny, včetně svalového korzetu. Jedná se o bezpečný pohyb, který neklade zvýšené nároky na klouby a pohybový aparát, protože hmotnost cvičícího při něm spočívá na sedátku a cvičení probíhá bez nárazů či dopadů.

Cvičit na Concept2 může každý bez rozdílu věku, pohlaví, fyzických parametrů i zdatnosti. Intenzitu si volí každý sám jednak nastavením odpovídající zátěže, ale především silou, kterou na stroj působí – jeho odpor je jí přímo úměrný.

Sportcentrum Evropská sídlí v budově Fakulty tělesné výchovy a sportu UK, José Martího 31 v Praze 6, bezplatné a bezproblémové parkování je přímo u budovy. MHD spojení- tram 20 a 26, zastávka "Vozovna Vokovice". K dispozici je zde 14 veslařských trenažérů Concept2 určených zejména pro využití při skupinových lekcích. Sportcentrum nabízí, mimo Indoor Rowingu také squash, alpinning, aerobic, aerobní zónu, posilovnu, spinning, stolní tenis, horolezeckou stěnu, solária a masáže.

Sport Centrum Palmovka je rodinný podnik s neuvěřitelně přátelskou atmosférou a širokou nabídkou služeb. Provozovatelům se podařilo vybudovat moderní sportovní zařízení, které nabízí 3 sály, posilovnu, saunu a více než 700 metrů čtverečných lezeckých ploch. Lekce veslování na trenažérech se konají v malém sále sportcentra, k individuálnímu veslování slouží 2 trenažéry v aerobní zóně posilovny. SCP sídlí na adrese Heydukova 6 – cca 100 m od stanice metra Palmovka.

"Základnou" Concept Fitness zůstává Loděnice Bohemians v Podolí, na adrese Modřanská 51, Praha 4. Místa na lekcích v Loděnici Bohemians si rezervujte v rezervačním systému, popř. emailem, sms či telefonicky na info@conceptfitness.cz a tel. 739 626 701. Dopravní spojení MHD – zastávka Dvorce tram č. 3 a 17; bus 118 a 124. Auto zaparkujete v Podolské ulici, která je směrem od řeky souběžná s hlavní komunikací. Vchod je brankou uprostřed budovy u nápisu "Chlapci a dívky, přijďte veslovat". Trenažérovna je v prvním patře na konci chodby vpravo.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí