Úvod > Co chcete dělat? > Motokárová trať Kart Centrum Radotín
Letní sporty

Motokárová trať Kart Centrum Radotín

Motokárová trať Kart Centrum Radotín nabízí pravé závodnické vyžití na nejdelší motokárové trati v Evropě. Celková délka tratě je 1 300 metrů, kterou lze přizpůsobit i na 910 metrový okruh a na 300 metrový dětský okruh.

Motokáry Kart Centrum Radotín

Na ploše 11,102 m2 si užijete délka motokárovou trať dlouhou 1 300 metrů o šířce 6 m s 55 zatáčkami. Průměrná rychlost kár se zde blíží 40 km/hod. Umístění dráhy v bývalém skleníku vytváří ve dne ideální světelné podmínky. Areál je v zimě vytápěn. K dobré zábavě posluží i automatická elektronická časomíra.

V prostorách restaurace je k dispozici promítací plátno s přehledy závodů, pořadím, časomírou nebo videoprojekcí sportovních přenosů. Na přání zákazníka lze zajistit profesionálního moderátora a ozvučení.

Závodu na velké trati se smí zúčastnit pouze jezdec starší 15let. K jízdě na motokárách nepotřebujete řidičský průkaz. Motokáry mají jednoduché ovládání: dva pedály – levá noha brzda, pravá noha plyn; bez řazení.
 

Dětská trať Kart Centrum Radotín

Dětská dráha „Kid Kart“ o délce 300 m umožní vašim ratolestem ojedinělou strhující zábavu a zkušenost ze samostatného řízení motokáry. K tomu je u nás k dispozici šest současně jezdících spolehlivých a velmi bezpečných dětských motokár s motory Subaru EX13. Pro pohodlí a bezpečnost vašich dětí, mají motokáry nastavitelné pedály a posuvné sedadlo.

O motokáry se stará tým zkušených a vyškolených techniků. Tito odborníci střeží zdraví a bezpečnost vašich dětí po celou dobu 10 minutové jízdy, spolu s ochrannými doplňky, které jsou zahrnuty v ceně půjčovného. Jsou to například helma se speciálním ochranným límcem, který ochraňuje krční páteř vašeho dítěte.

Pro správný prožitek za volantem našich motokár není důležitý věk dítěte, ale jeho výška! A to z důvodu dosáhnutí na oba ovládací pedály, jak plynový tak i brzdový. Proto musí mít vaše dítě minimální výšku 130 cm.
 

Restaurace Kart Centrum Radotín

Příjemné zázemí doplňuje restaurace s kapacitou 100 míst k sezení a velkým výběrem kuchyně (grilovaných specialit na otevřeném ohni, salátů, dezertů) a pestrou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů z barového pultu.