Úvod > Kalendář akcí > Velká jarní cena v Chuchli
Velká jarní cena v Chuchli
"> "> "> ">
15.5.
Přidat foto
Sportovní akce

Velká jarní cena v Chuchli

Tradičně v polovině května vrcholí úvodní část dostihové sezóny prvním dílem Klasické trojkoruny: letos již 101. Velkou jarní cenou. Další atraktivní položkou program je 36. Memoriál JUDr. Otakara Frankenbergera, v němž se představí další adepti na start v červnovém Českém Derby.
První dostih odstartuje ve 14 hodin, ale doporučujeme přijet alespoň o půl hodiny dříve. Areál bude otevřen již od 12 hodin.

Restaurace je otevřena také již od 12 hodin, po celé odpoledne jsou dále k dispozici stánky s občerstvením, food trucky a kavárna. Hlediště tribuny, kompletně k sezení, je kryté proti nepřízni počasí. Samozřejmostí je možnost uzavírání sázek.

Na nejmenší návštěvníky čeká kromě tematického doprovodného programu i venkovní dětské hřiště s atrakcemi a (v přízemí tribuny) krytý dětský koutek "Hříbátka". V případě dobrých povětrnostních podmínek budou pro děti probíhat jízdy na ponících zdarma.

K dispozici jsou restaurace s výtečnou teplou kuchyní i stánky rychlého občerstvení. Hlediště tribuny (kompletně k sezení) je kryté proti nepřízni počasí.
Zobrazit více

Provozovatel

Chuchle Arena Praha, s.r.o.

Radotínská 69
159 00 Praha 5
Tel.:
+420 604 298 158
Email:
j.zlamany@chuchle...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.chuch...
GPS:
50,004361 14,371255
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Vstupné

Cena: 180 Kč

Snížená cena: 100 Kč

Poznámka:Děti do 15 let a ZTP vstup zdarma.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny