Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Letní biatlon na vlastní kůži
Letní sporty

Letní biatlon na vlastní kůži

Ve spolupráci s biatlonovým klubem KB Jilemnice jsme připravili možnost pro všechny vyzkoušet si biatlon na vlastní kůži.
Biatlon je velmi atraktivní sport, v České republice si za poslední roky získal velké množství fanoušků a i v základnách klubů to praská ve švech. Všichni víme jak lehce se radí doma, v teple, v bezvětří, u čaje a se všemi dostupnými informacemi. Pojďte si zkusit objet kolečko, vzít zbraň, zamířit a sestřelit všechny terče!

Pro děti máme připraveny vzduchové zbraně typu Styer a pro dospělé malorážky typu Anschütz. Vyzkoušíte si tedy to nejlepší, co v biatlonu můžete mít. Využijeme nové zázemí v areálu Hraběnka v Jilemnici nebo střelnici na Horních Mísečkách. Jsme připraveni na akce s jednotlivci, na teambuilding, či školní skupiny. Kdo si netroufne na biatlon s běžkama, může vyzkoušet i letní variantu. Kombinaci s během, kolečkovými lyžemi, kolečkovými bruslemi, na kole nebo pouze střelbu v klidu.

Většinu akcí realizujeme individuálně. Můžete nás kontaktovat, zvolit vhodný termín a rozsah kurzu.
Celým progamem vás budou doprovázet trenéři a závodníci KB Jilemnice. 

Základní informace
Chcete si zkusit biatlon se vším všudy? K tomu je ideální mít i "soupeře"! Závod nebo střelecká soutěž při individuálním kurzu prostě nemá tu správnou atmosféru! Tyto kurzy jsou pouze s malorážkou, jako letní forma biatlonu, kterou diváci moc neznají. Se střelbou můžete vyzkoušet různé varinaty zatížení. Letní biatlon se může kombinovat například s během, koloběžkou, kolem, kolečkovými lyžemi, inline bruslemi nebo třeba angličáky. Do soutěží nebo závodu vždy dokážeme udělat odpovídající handicap, tak aby byl výsledek spravedlivý. V létě vám nebudete mrznout na sněhu a o to bude zážitek příjemnější!
 
- Kapacita je max. 20 osob(5 instruktorů)
- Cena kurzu 2190,-/ osoba.
- Čas kurzu cca 2,5h.
- Vystrílených nábojů cca 50ks(náboje nepočítáme, střílíme dostatečně)
- Sraz Areal Hraběnka Jilemnice – střelnice https://goo.gl/maps/uMqE3jsg6g3DY3ru7
- Minimální počet účastníku na kurzu jsou 3 osoby.
- V případě velkého zájmu účastníků na odpolední kurz můžete být přesunuti na kurz dopoledne nebo obráceně. Počítejte s tím prosím.
- Předem potřebujeme vědět, kdo je levák a potřebuje zbraň pro leváka.
- Nezajišťujeme materiál jako je kolo, koloběžka atp., kdo by měl zájem, můžeme mu zápůjčit kolečkové lyže a hole(boty vlastní), objednat můžete zde: www.bezvabezky.cz/pujcovna-koleckovych-lyzi
- Před kurzem budete kontaktováni.
- Na kurz přijďte včas, začínáme na čas a na nikoho nečekáme.
- Každý účastník musí poslouchat pokyny organizátorů, kdo toto zásadní pravidlo poruší, bude jeho účast na kurzu ukončena bez náhrady!

- Žádný z účastníků nesmí být pod vlivem alkoholu, v případě takového zjištění, účastník bude na kurzu bez náhrady ukončen.

Provozovatel

Škola Bezva běžky s.r.o.

Jilemnice 1174
514 01 Jilemnice
Tel.:
+420 775 026 216
Email:
info@bezvabezky.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.bezvabezky.cz
GPS:
50,600253 15,497772
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Krkonoše
Město:
Jilemnice
Tipy na výlet:
Jilemnice a okolí
 

Vstupné

Cena: 2 190 Kč

Poznámka:cena za osobu

 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Silvestrovský výstup na Žalý

I když se nejedná o organizovanou akci, tak se každoročně scházejí obyvatelé okolních měst a obcí i turisté na jedné z dominant středních Krkonoš – vrchu Žalý společně oslavit Silvestr.
Jilemnice, Liberecký kraj

Krkonošský pohádkový betlém v zámeckém parku

Po roce opět v zámeckém parku ve Vrchlabí přišel přivítat advent krásný Krkonošský pohádkový betlém.
Vrchlabí, Královéhradecký kraj

Czech Skipass 2022/2023

Úspěšný projekt Czech Skipass – lyžařská celosezónní permanentka, která umožňuje návštěvníkům užít si 185 km sjezdových tratí v 18 předních domácích skiareálech – pokračuje i letos. Czech Skipass zahrnuje 147 lanovek a vleků.
Vrchlabí, Královéhradecký kraj

Jilemnická 50

O2 Jilemnická 50 seriálu Stopa pro život zve na závody v běžeckém lyžování pro širokou veřejnost. Startovním místem jsou Horní Mísečky v Krkonoších. Závod je veřejný, startují registrovaní i neregistrovaní závodníci.
Jestřabí v Krkonoších, Liberecký kraj

Běžecký areál Hraběnka – trasy pro méně zkušené a začínající běžkaře

V Jilemnici můžeme najít několik kilometrů pravidelně upravovaných běžeckých tratí, z nichž většinu v areálu Hraběnka, ale značná část vede kolem dokola celé Jilemnice. Přirozeným nástupním místem pro tyto tratě je přímo v areálu Hraběnka místo zvané "U buněk".
Jilemnice, Liberecký kraj

Krkonoše na běžkách – turistická běžecká trasa Buď fit v Jilemnici

Trasa Buď fit v délce 20 kilometrů začíná v Jilemnici, na místě zvaném U buněk, v areálu Hraběnka, ale je také možnost napojit se na více místech a lze jí projíždět v libovolném směru. Na lyže se mohou po této trase vydat děti, senioři i zdatní sportovci.
Jilemnice, Liberecký kraj

Zvědavá ulička v Jilemnici – lidová architektura Krkonoš

Ulička reprezentuje vynikající soubor lidové architektury, postavený většinou po velikém požáru města r. 1788. Název uličky vychází z faktu, že domy na západní straně jsou za sebou postaveny tak, aby každý další byl posunut o jednu okenní osu blíž do ulice.
Jilemnice, Liberecký kraj

Plavecký bazén a sauna v Jilemnici

Kryté koupání naleznete v plaveckém bazénu v Jilemnici na Tyršově náměstí. Bazén dlouhý 25 metrů nabízí čtyři plavecké dráhy. Proměnlivá hloubka bazénu se pohybuje mezi jedním až 1,5 m. V areálu nechybí dětský bazének s vodním chrličem ve tvaru obdélníku.
Jilemnice, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Šaldův statek v Jilemnici

Šaldův statek je státem chráněná roubená chalupa a zároveň stylová nekuřácká restaurace ve Zvědavé uličce v Jilemnici. Kromě vynikajícího pohoštění najdete uvnitř restaurace také výstavu místního výtvarníka Josefa Dufka, autora tradičního sněhového Krakonoše na Jilemnickém náměstí.
Jilemnice, Liberecký kraj

Pension Alexander v Jilemnici

Penzion a restaurace rodinného typu v Jilemnici nabízí výbornou českou kuchyni a příjemné posezení. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením.
Jilemnice, Liberecký kraj

Lavina Restaurant a Hotel Na Staré poště

Lavina Restaurant a Hotel na Staré poště s příjemným ubytováním v pěti dvoulůžkových pokojích a v jednom apartmánu pro čtyři až šest osob, který je vybaven vlastní kuchyňkou. Pokoje jsou čisté a stylově vybavené, samozřejmostí je vlastní koupelna, TV a připojení k internetu.
Jilemnice, Liberecký kraj

Hotel Vyhlídka v Krkonoších

Celoroční ubytování v Národním parku Krkonoše v Hotelu Vyhlídka je ideálním místem pro zimní i letní rekreaci. Hotel, obklopený přírodou, se nachází v klidném horském prostředí na kopci Kozinec v okrajové části města Jilemnice – Hrabačov.
Jilemnice, Liberecký kraj