Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Lázeňský hotel Nivamare v Luhačovicích
Ubytování

Lázeňský hotel Nivamare v Luhačovicích

Hledáte ideální místo pro vaši dovolenou v Luhačovicích? Lázeňský hotel Nivamare nabízí kvalitní ubytování, rozsáhlý komplex saun a vířivek, krásné jsou také terasy s nádherným výhledem do okolní krajiny.
Lázeňský hotel Nivamare v Luhačovicích má ideální pozici pro rekondiční a ozdravné pobyty jak po fyzické, tak po psychické stránce, vybízí k tomu klid a spojení s přírodou v blízkosti Luhačovické přehrady.

Dvoupodlažní wellness zajistí dokonalou relaxaci a pohodu, kterou je možné zažít v rozsáhlém komplexu saun, vířivek, teras s nádherným výhledem do okolní krajiny a dalšími doplňkovými službami. V Nivamare je k dispozici jeden vnitřní bazén a venkovní vyhřívaný bazén.

Wellness centrum se saunovým světem je určeno nejen pro relaxaci těla, ale i duše. Je speciálně navrženo jako místo pro odpočinek, kde naleznete terapie různých forem, vůní a barev.
 

Vybavení wellness centra:

 • Klasická finská sauna
 • Lesní (herba) sauna
 • Bylinková sauna
 • Římská pára
 • Liščí nora s masáží nohou
 • Ledová koupel dolních končetin
 • Whirlpool malý (do 4 osob) a velký (do 10 osob)
 • Iglu – multifunkční masážní sprchy
 • Koupel nohou
 • Ledopád
 • Vyhřívané lavice  
 • Laconium
 • Dětské brouzdaliště


Monitoring spánku či nastavení správného biorytmu těla

V hotelu bude mít k dispozici speciální vybavení technologií pro monitoring spánku nebo nastavení správného biorytmu těla, aby bylo dosaženo ve spojitosti s wellness procedurami maximální relaxace a odpočinku, který si zasloužíte. Navíc zde probíhají i pobyty cíleně zaměřené pro klienty s problémy spojenými s emoční a pracovní zátěží. Celý koncept byl naplánován s předními českými odborníky napříč odvětvími, které se v této problematice protínají, tak aby sledoval moderní trendy a potřeby klientů.

Léčebný program Spánkový balanc získal na Evropském kongresu lázeňství a balneologie v říjnu 2023 ocenění v soutěži ESPA Innovation Awards v kategorii inovativní lázeňský produkt.
 

Ubytování v Nivamare

V hotelu si můžete vybrat ubytováním v kategorii: Standard, Superior, Exclusive a Exclusive +. Každý z pokojů má sprchu a toaletu, TV + SAT, telefon a WiFi připojení. Pro Vaše děti se zde nachází také venkovní dětské hřiště. Celková kapacita hotelu 112 lůžek - 4 jednolůžkové pokoje, 46 dvoulůžkových pokojů (jeden bezbariérový), 2 třílůžkové pokoje, 5 apartmá.

Parkování: před hotelem Nivamare za poplatek (uzavřené parkoviště) 60 Kč/noc
. Venkovní parkoviště u hotelu 30 Kč/noc. Z parkovného jsou osvobozeni držitelé průkazu ZTP/P (osoby s těžkým zdravotním postižením) a jejich průvodci. Parkování je nutno rezervovat předem.
 

Relaxačně-zážitkový program Zažij lázně jinak

Program „Zažij lázně jinak“ naplno využívá potenciál Lázeňského hotelu Nivamare s dvoupodlažním wellness, saunovým světem, vnitřním a venkovním vyhřívaným bazénem s krásnými výhledy do okolní přírody. Zdejší odborníci vám pomohou odpočinout si od každodenního shonu, načerpat novou energii v léčivém prostředí lázní Luhačovice a jejich cílem bude také předat vám inspiraci ke zvládání moderního stylu života.
 

Pobyt Klid v neklidné době

Pobyt je určen pro skupinu 15 – 20 osob procházející společným programem. Zároveň má každý jednotlivec dostatečný prostor pro individuální relaxaci. Pobytem provází kouč zdravého životního stylu, který zajišťuje průběh celého programu a je po celou dobu k dispozici pro osobní konzultace. Edukačně zážitkovými workshopy 
provází zkušený psychoterapeut, který má mnohaletou praxi v práci s úspěšnými a vysoce vytíženými lidmi.

Program tohoto pobytu je pestrý. Od úvodního přivítání a seznámení se s hotelem Nivamare a městem Luhačovice, přes obohacující workshopy na nejrůznější témata vnitřního rozvoje až po lekce jógy. Nebudou chybět saunové rituály a večerní návštěva stylového dvoupodlažního wellness přímo v hotelu Nivamare. Pobyt je vhodný pro aktivní a pracovně vytížené lidi, kteří už delší dobu vnímají negativní vliv moderního stylu života na jejich vitalitu, fyzické a duševní zdraví, kvalitu spánku, výkonnost v práci a domácí pohodu. Zároveň se chtějí efektivně zrelaxovat a v dobrém rozpoložení se dozvědět něco inspirativního a užitečného o tom, jak shon každodenního života zvládnout. Pobytem vás budou provázet lidé z oblasti psychoterapie, kteří mají velké pochopení pro výzvy hektického způsobu života a to jak z odžitých tak profesních zkušeností.

Provozovatel

Lázeňský hotel Nivamare

Antonína Václavíka 336
763 26 Pozlovice
Tel.:
+420 577 131 326
Email:
info@nivamare.cz
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://www.nivam...
GPS:
49,123130 17,769396
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Aktuality

Divadelní Luhačovice 2024

Opět se koná další ročník pravidelného festivalu Divadelní Luhačovice – tentokrát už po 24.
Luhačovice, Zlínský kraj

Otevírání pramenů v Luhačovicích 2024 – zahájení lázeňské sezony

V Luhačovicích se bude konat bohaté pásmo Otevírání pramenů 2024 spojené se zahájením letošní lázeňské sezóny.
Luhačovice, Zlínský kraj

Zapomenuté tance ve stínu středověku

Víkendový seminář historického tance v lázeňském městě Luhačovice zaměřený na památky středověké instrumentální a vokální hudby 13. až 14. století. Program výuky bude věnován nejen taneční hudbě na evropských panovnických dvorech, ale i ve městech a podhradích.
Luhačovice, Zlínský kraj

Festival Vizovické Trnkobraní 2024

Vizovické Trnkobraní se bude konat v tradičním termínu a to 23. 8. – 24. 8. 2024 v areálu likérky Rudolf Jelínek. Tradiční součástí Vizovického Trnkobraní je světově proslulá soutěž v pojídání švestkových knedlíků.
Vizovice, Zlínský kraj

Zlín Film Festival 2024

Na začátek června se do Zlína chystá 64. ročník filmového festivalu, který je jednou z nejstarších a největších filmových přehlídek svého druhu na světě. Každoročně jej navštěvuje více než 120 tisíc diváků.
Zlín, Zlínský kraj

Masters of Rock 2024 Vizovice

Vizovice, malé městečko uprostřed zelených valašských kopců, čeká v létě velká sláva. Mezinárodní rock-metalový festival MASTERS OF ROCK slaví své významné jubileum – 20. let a do areálu likérky R. Jelínek se v půlce července sjedou fanoušci z celého světa.
Vizovice, Zlínský kraj

Zimní komentované prohlídky Památníku T. Bati ve Zlíně

Kam vyrazit za špičkovou architekturou? Jedna z nejvýznamnějších staveb Zlína zve k návštěvám i v roce 2024. Komentované prohlídky Památníku T. Bati probíhají od ledna do března od pátku do neděle v čase 10:00 – 16:00 (včetně) vždy v celou hodinu. Od dubna budou prohlídky každý den kromě pondělí.
Zlín, Zlínský kraj

Zimní komentované prohlídky Památníku T. Bati ve Zlíně

Kam vyrazit za špičkovou architekturou? Jedna z nejvýznamnějších staveb Zlína zve k návštěvám i v roce 2024. Komentované prohlídky Památníku T. Bati probíhají od ledna do března od pátku do neděle v čase 10:00 – 16:00 (včetně) vždy v celou hodinu. Od dubna budou prohlídky každý den kromě pondělí.
Zlín, Zlínský kraj

Přehrada Luhačovice – klidová zóna u Luhačovic

Prvotním účelem Luhačovické přehrady v blízkých Pozlovicích byla ochrana před povodněmi. Postupně se stala cílem častých procházek, odpočinkovou a klidovou zónou.
Pozlovice, Zlínský kraj

Wellness Hotel Pohoda Luhačovice

Hotel Pohoda je situován v klidné části Luhačovic, nedaleko známé Luhačovické přehrady a letního aquaparku Duha. Populární luhačovická lázeňská kolonáda je vzdálena 20 minut klidné pěší chůze od hotelové recepce.
Luhačovice, Zlínský kraj

Koupaliště Duha Pozlovice

Koupaliště u Luhačovické přehrady v Pozlovicích nabízí příležitost pro koupání, vodní radovánky, relaxaci a odpočinek pro všechny generace.
Pozlovice, Zlínský kraj

Sportovní areál Golf v Luhačovicích

Sportovní areál Golf v Luhačovicích poskytuje ideální podmínky pro soustředění sportovních klubů, rekreační sportovce, rodiny s dětmi a pro všechny návštěvníky Luhačovic, kteří chtějí být na čerstvém vzduchu a chtějí si odpočinout od městského provozu.
Luhačovice, Zlínský kraj

Stezka zdraví kolem Luhačovické přehrady

Stezka zdraví – to je 10 venkovních posilovacích strojů umístěných u okruhu kolem Luhačovické přehrady, pod hotelem Adamantino.
Pozlovice, Zlínský kraj

Viola – minerální pramen v Luhačovicích

Největší moravské lázně, proslavené nádhernou architekturou Dušana Jurkoviče, mají o další léčivý minerální pramen navíc.
Luhačovice, Zlínský kraj

Léčebný dům Praha Luhačovice

Lázeňský léčebný dům Praha naleznete v malebném lázeňském městečku Luhačovice, asi tak 500 metrů od kolonády. Relaxaci a odpočinek zajistí krytý bazén, římské lázně, různé relaxační a léčebné procedury, odpočinková plocha s lehátky i čtyři volně přístupné terasy.
Luhačovice, Zlínský kraj

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům Luhačovice

V největších moravských lázních, Luhačovicích, najdete čtyřhvězdičkový Wellness & Spa hotel. Poznejte místo prvorepublikové noblesy a elegance, místo, kde pobýval a tvořil Leoš Janáček. Wellness centrum slouží i pro neubytované hosty.
Luhačovice, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Lázeňský & wellness hotel Niva Luhačovice

V klidné části nad luhačovickou přehradou se nachází rekonstruovaný hotel Niva, který nabízí více než 40 léčebných procedur a 15 wellness procedur.
Luhačovice, Zlínský kraj

Penzion U Hráze v Pozlovicích u Luhačovic

Penzion U Hráze se nachází v Pozlovicích, na okraji lázeňského městečka Luhačovice, uprostřed zeleně, zcela mimo městský ruch. Součástí penzionu je Sport bar s TV, letní terasa a vlastní parkoviště.
Luhačovice, Zlínský kraj

Wellness Apartmány Panorama v Pozlovicích

Wellness Apartmány Panorama jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí v příjemném prostředí odpočinout a načerpat energii. Apartmánový dům se nachází se v klidné části Pozlovic s dostatečnou dopravní obslužností.
Pozlovice, Zlínský kraj

Hotel Vyhlídka

Čekají na vás krásné pokoje s vyhlídkou na přehradu, výborná restaurace a zázemí pro rodiny s dětmi. Stačí pár kroků a jste v přírodě, nebo se můžete vydat procházkou přímo do centra Luhačovic.
Pozlovice, Zlínský kraj

Hotel Vyhlídka Depandance

V budově Depandance nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s balkonem a vlastním sociálním zařízením.
Pozlovice, Zlínský kraj

Restaurace Symfonie v hotelu Augustiniánský dům

Restaurace Symfonie je součástí luhačovického Wellness & spa hotelu Augustiniánský dům. Restaurace získala prestižní ocenění v podobě dvou Zlatých lvů pro sezónu 2020.
Luhačovice, Zlínský kraj

Autocamp Luhačovice

Kempování v lázních? V autocampu Luhačovice není nic nemožné. Autocamping Luhačovice se nachází u malebného lázeňského města Luhačovice, přímo na břehu luhačovicé přehrady. V kempu se nachází dětské hřiště, kousek od kempu pak mini lanové centrum, koupaliště a zázemí pro minigolf.
Pozlovice, Zlínský kraj

Boutique hotel Vládní vila v Luhačovicích

V současné době slouží vila jako atraktivní boutique hotel s rodinnou atmosférou a individuálním přístupem pro náročnou klientelu.
Luhačovice, Zlínský kraj