Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Wellness Apartmány Panorama v Pozlovicích
Ubytování

Wellness Apartmány Panorama v Pozlovicích

Wellness Apartmány Panorama jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí v příjemném prostředí odpočinout a načerpat energii. Apartmánový dům se nachází se v klidné části Pozlovic s dostatečnou dopravní obslužností.
Nově postavený penzion Panorama nabízí ubytování v 10 apartmánech s plně vybavenou kuchyňkou, koupelnou s toaletou a sprchovým koutem, případně vanou, smart TV s Wi-fi připojením a společenskou místností se salónkem pro podávání bufetových snídaní. Pro návštěvníky je k dispozici wellness centrumbazénem, vířivkou, finskou saunou, odpočívárnou a Kneippovým chodníkem.

Součástí objektu je také vnitřní dvoupatrová dětská herna a venkovní dětské hřiště. K dispozici zároveň jsou zahradní ohniště, menší fotbalové hřiště a terasy, které skýtají mnoho krásných výhledů na přírodu Luhačovského Zálesí. Hosté, kteří přijedou automobilem mohou využít parkování přímo u budovy.

Wellness Apartmány Panorama poskytují návštěvníkům nadstandardní moderní ubytování v bezprostřední blízkosti luhačovické přehrady, turistických cest a cyklotras. Najdete zde i stezku zdraví s cvičebními prvky, dětská hřiště, lanové centrum, koupaliště a řadu stravovacích zařízení. Architektonicky vychází stavba z prvků Dušana Jurkoviče.

Provozovatel

Wellness Apartmány Panorama Pozlovice

Antonína Václavíka 420
763 26 Pozlovice
Tel.:
+420 606 768 333
Email:
recepce@wellnessp...
WWW:
https://www.welln...
GPS:
49,123716 17,771826
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Otevírání pramenů v Luhačovicích 2023 – zahájení lázeňské sezony

V Luhačovicích se bude konat bohaté pásmo Otevírání pramenů 2023 spojené se zahájením letošní lázeňské sezóny.
Luhačovice, Zlínský kraj

Festival Vizovické Trnkobraní 2023

Vizovické Trnkobraní se bude konat v tradičním termínu a to 18. – 19. 8. 2023 v areálu likérky Rudolf Jelínek. Tradiční součástí Vizovického Trnkobraní je světově proslulá soutěž v pojídání švestkových knedlíků.
Vizovice, Zlínský kraj

Zlín Film Festival 2023

63. ročník zlínského filmového festivalu, který je jednou z nejstarších a největších filmových přehlídek svého druhu na světě, a který každoročně jej navštěvuje více než 120 tisíc diváků.
Zlín, Zlínský kraj

Jarní příměstský tábor – Boj o přežití

Jarní prázdniny formou příměstského tábora.
Vizovice, Zlínský kraj

Přehrada Luhačovice – klidová zóna u Luhačovic

Prvotním účelem Luhačovické přehrady v blízkých Pozlovicích byla ochrana před povodněmi. Postupně se stala cílem častých procházek, odpočinkovou a klidovou zónou.
Pozlovice, Zlínský kraj

Wellness Hotel Pohoda Luhačovice

Hotel Pohoda je situován v klidné části Luhačovic, nedaleko známé Luhačovické přehrady a letního aquaparku Duha. Populární luhačovická lázeňská kolonáda je vzdálena 20 minut klidné pěší chůze od hotelové recepce.
Luhačovice, Zlínský kraj

Koupaliště Duha Pozlovice

Koupaliště u Luhačovické přehrady v Pozlovicích nabízí příležitost pro koupání, vodní radovánky, relaxaci a odpočinek pro všechny generace.
Pozlovice, Zlínský kraj

Stezka zdraví kolem Luhačovické přehrady

Stezka zdraví – to je 10 venkovních posilovacích strojů umístěných u okruhu kolem Luhačovické přehrady, pod hotelem Adamantino.
Pozlovice, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion U Hráze v Pozlovicích u Luhačovic

Penzion U Hráze se nachází v Pozlovicích, na okraji lázeňského městečka Luhačovice, uprostřed zeleně, zcela mimo městský ruch. Součástí penzionu je Sport bar s TV, letní terasa a vlastní parkoviště.
Luhačovice, Zlínský kraj

Lázeňský & wellness hotel Niva Luhačovice

V klidné části nad luhačovickou přehradou se nachází rekonstruovaný hotel Niva, který nabízí více než 40 léčebných procedur a 15 wellness procedur.
Luhačovice, Zlínský kraj

Hotel Vyhlídka

Čekají na vás krásné pokoje s vyhlídkou na přehradu, výborná restaurace a zázemí pro rodiny s dětmi. Stačí pár kroků a jste v přírodě, nebo se můžete vydat procházkou přímo do centra Luhačovic.
Pozlovice, Zlínský kraj

Autocamp Luhačovice

Kempování v lázních? V autocampu Luhačovice není nic nemožné. Autocamping Luhačovice se nachází u malebného lázeňského města Luhačovice, přímo na břehu luhačovicé přehrady. V kempu se nachází dětské hřiště, kousek od kempu pak mini lanové centrum, koupaliště a zázemí pro minigolf.
Pozlovice, Zlínský kraj