!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Léčebný dům Praha Luhačovice
Lázně a wellness

Léčebný dům Praha Luhačovice

Lázeňský léčebný dům Praha naleznete v malebném lázeňském městečku Luhačovice, asi tak 500 metrů od kolonády. Relaxaci a odpočinek zajistí krytý bazén, římské lázně, různé relaxační a léčebné procedury, odpočinková plocha s lehátky i čtyři volně přístupné terasy.
Lázeňský léčebný dům Praha naleznete v malebném lázeňském městečku Luhačovice, asi tak 500 metrů od kolonády. Pohodlné ubytování je připraveno v útulných jedno i vícelůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K pohodlnému ubytování se zde nabízí jedno a dvoulůžkové pokoje, část pokojů je tří a čtyřlůžkových. Součástí základního zařízení všech pokojů je koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení. Je samozřejmostí, že ve všech pokojích naleznete televizi se satelitním příjmem, pohodlný nábytek a bezdrátový přístup k internetu zdarma.

K dispozici je i posilovna, tělocvična se stolem na stolní tenis, kulečníkový stůl, v letních měsících ruské kuželky. Recepce je se svými službami v provozu nepřetržitě. K dispozici je i bezplatné parkování.


Gastronomie v hotelu

Stravování v Lázeňské jídelně se 140 místy zaručuje návštěvníkům širokou nabídku kvalitních a vyvážených pokrmů. Bohatou škálu lahodných nápojů i prvotřídních dezertů si můžete vychutnat také v cukrárně s 26 místy nebo na zahradní terase.


Lázeňská léčba a wellness

Léčebné procedury jsou soustředěné "pod jednou střechou" v přízemí budov. Budou Vvám předepsány individuálně na základě vstupní prohlídky  našim lékařem. Před jídelnou se nachází "pítko" z našeho vrtu se silně mineralizovanou léčivou vodou Viola, kterou používáme na pitnou kůru, minerální uhličité koupele, inhalace i kloktání. V jídelně pak "pítko" středně mineralizované vody Marie a pitná voda z našeho vrtu.

Z léčebných procedur využíváme balneoterapii, dietoterapii, klimatoterapii, pitné kůry minerálních pramenů, termoterapii, různé druhy masáží a elektroléčby, inhalace, léčebný tělocvik, netradiční léčebné metody tradiční čínské medicíny a pod. Pro zjištění zdravotního stavu a stanovení  postupu léčby podle zdravotního stavu využíváme různé diagnostické metody a moderní diagnostické přístroje.

Ve své obchodní politice se orientujeme především na domácí klientelu, lázeňské pacienty zdravotních pojišťoven, samoplátce, zdravotně postižené občany, seniory, rekondiční a ozdravné pobyty podniků a občanských sdružení, edukační pobyty, pobyty pro snižování nadváhy.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 8. 2020
12.7.
17.7.
Festival Janáček a Luhačovice 2021

Festival Janáček a Luhačovice 2021

Luhačovice, Východní Morava
4.12.
5.12.
Vánoční jarmark Luhačovice

Vánoční jarmark Luhačovice

Luhačovice, Východní Morava
6.10.
1.11.
Krojové inspirace na zámku Vizovice

Krojové inspirace na zámku Vizovice

Vizovice, Východní Morava
14.11.
Svatomartinský trh ve Vizovicích

Svatomartinský trh ve Vizovicích

Vizovice, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Vila Valaška v Luhačovicích

Vila Valaška v Luhačovicích

Luhačovice, Východní Morava
Dům Bedřicha Smetany Luhačovice

Dům Bedřicha Smetany Luhačovice

Luhačovice, Východní Morava