!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Léčebný dům Praha Luhačovice
Lázně a wellness

Léčebný dům Praha Luhačovice

Lázeňský léčebný dům Praha naleznete v malebném lázeňském městečku Luhačovice, asi tak 500 metrů od kolonády. Relaxaci a odpočinek zajistí krytý bazén, římské lázně, různé relaxační a léčebné procedury, odpočinková plocha s lehátky i čtyři volně přístupné terasy.
Lázeňský léčebný dům Praha naleznete v malebném lázeňském městečku Luhačovice, asi tak 500 metrů od kolonády. Pohodlné ubytování je připraveno v útulných jedno i vícelůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K pohodlnému ubytování se zde nabízí jedno a dvoulůžkové pokoje, část pokojů je tří a čtyřlůžkových. Součástí základního zařízení všech pokojů je koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení. Je samozřejmostí, že ve všech pokojích naleznete televizi se satelitním příjmem, pohodlný nábytek a bezdrátový přístup k internetu zdarma.

K dispozici je i posilovna, tělocvična se stolem na stolní tenis, kulečníkový stůl, v letních měsících ruské kuželky. Recepce je se svými službami v provozu nepřetržitě. K dispozici je i bezplatné parkování.


Gastronomie v hotelu

Stravování v Lázeňské jídelně se 140 místy zaručuje návštěvníkům širokou nabídku kvalitních a vyvážených pokrmů. Bohatou škálu lahodných nápojů i prvotřídních dezertů si můžete vychutnat také v cukrárně s 26 místy nebo na zahradní terase.


Lázeňská léčba a wellness

Léčebné procedury jsou soustředěné "pod jednou střechou" v přízemí budov. Budou Vvám předepsány individuálně na základě vstupní prohlídky  našim lékařem. Před jídelnou se nachází "pítko" z našeho vrtu se silně mineralizovanou léčivou vodou Viola, kterou používáme na pitnou kůru, minerální uhličité koupele, inhalace i kloktání. V jídelně pak "pítko" středně mineralizované vody Marie a pitná voda z našeho vrtu.

Z léčebných procedur využíváme balneoterapii, dietoterapii, klimatoterapii, pitné kůry minerálních pramenů, termoterapii, různé druhy masáží a elektroléčby, inhalace, léčebný tělocvik, netradiční léčebné metody tradiční čínské medicíny a pod. Pro zjištění zdravotního stavu a stanovení  postupu léčby podle zdravotního stavu využíváme různé diagnostické metody a moderní diagnostické přístroje.

Ve své obchodní politice se orientujeme především na domácí klientelu, lázeňské pacienty zdravotních pojišťoven, samoplátce, zdravotně postižené občany, seniory, rekondiční a ozdravné pobyty podniků a občanských sdružení, edukační pobyty, pobyty pro snižování nadváhy.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Lázeňský léčebný dům Praha

Leoše Janáčka 379
763 26 Luhačovice
Tel.:
+420 577 131 102
Tel.:
+420 577 194 100
Email:
recepce@luhacovic...
WWW:
luhacovicepraha.cz/
GPS:
49,114430 17,767892
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
22.8.
28.8.
Divadelní Luhačovice 2022

Divadelní Luhačovice 2022

Luhačovice, Východní Morava
7.9.
31.1.
400 km/h

400 km/h

Zlín, Východní Morava
26.5.
1.6.
Zlín Film Festival 2022

Zlín Film Festival 2022

Zlín, Východní Morava
19.8.
20.8.
Festival Vizovické Trnkobraní 2022

Festival Vizovické Trnkobraní 2022

Vizovice, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Vila Antoaneta a Vila Valaška v Luhačovicích

Vila Antoaneta a Vila Valaška v Luhačovicích

Luhačovice, Východní Morava
Dům Bedřicha Smetany Luhačovice

Dům Bedřicha Smetany Luhačovice

Luhačovice, Východní Morava