!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy krajinářské fotografie spojené s turistikou a dobrou pohodou

Kurzy krajinářské fotografie spojené s turistikou a dobrou pohodou

Památky
Fotografické kurzy pro začínající i pokročilé fotografy. Škola výtvarné fotografie Studia PvM nabízí široký výběr fotografických kurzů a workshopů v rozsahu od víkendových tvůrčích dílen přes několikaměsiční večerní kurzy až po dvouleté studium. Naše kurzy absolvovuje každý rok cca 100 fotografů.
Studio PvM reprezentované zkušeným lektorem fotografie Pavlem Matelou nabízí možnost strávení příjemného víkendu vyplněného poznáváním krajiny a fotografováním. Kurz je určený pro všechny zájemce o krajinářskou fotografii a je značně intenzivní. Během víkendu můžete poznat nová místa, fotografovat a své výsledky si nechat rovnou zhodnotit. Kurz se pořadá střídavě na Vysočině, Šumavě, v Českosaském Švýcarsku nebo v Jeseníkách.

Vždy jednou na jaře a na podzim probíhá také Letní fotografická škola, která kombinuje kurzy Krajinářská fotografie a Portrétní fotografie. Během pěti dnů (středa odpoledne až neděle) se můžete teoreticky i prakticky seznámit s technikami a způsoby fotografování obou uvedených žánrů. Ve všech kurzech pořádaných Studiem PvM můžete využít možnosti získání informací a znalostí od kvalifikovaných lektorů a výměny zkušeností s dalšími nadšenci do fotografie.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 11. 2019