!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Homutův statek – ubytování v srdci Kokořínska
Ubytování

Homutův statek – ubytování v srdci Kokořínska

Kouzelné prostředí chráněnné krajinné oblasti Kokořínsko, jež si podle mnohých stále uchovává přitažlivou tajemnost, která láká k objevování, máte z našeho statku doslova na dosah ruky.
Místo, kam se budete rádi vracet — z výletu i za obyčejným odpočinkem
Každý z našich pokojů i oba apartmány jsme navhrli tak, abyste se v nich cítili naprosto přirozeně a příjemně. Horká sprcha, pohodlné postele, jen několik kroků do uklidňujícího šumění naší zahrady. Ať už ze statku budete vyrážet na pěší túry po okolí nebo se pouštět do delších cyklistických výprav, můžete vám slíbit, že cesta zpět vám bude utíkat rychleji.

Pohoštění
Oběd i večeři si můžete vybrat ze standardní nabídky našeho menu. Večeři dokážeme pro větší skupiny připravit ve formě rautu, grilování (dle počasí) či nabídkou speciálního menu (například zvěřinového). Pro dopolední a odpolední „coffee-break“ zajistíme malé občerstvení, v jehož standardu nechybí mimo jiné domací moravské koláčky či domácí chlebíčky, ovoce a nápoje (např. domácí limonády) dle vaší objednávky. Pokud se rozhodnete ozvláštnit svou firemní akci nějakou outdoorovou aktivitou, vybavíme vás vydatným svačinovým balíčkem, aby vám nedošla energie.

Kudy kam?
Najdete u nás zázemí ať rádi chodíte po svých nebo jezdíte na kole — na statku samozřejmě nechybí ani úschovna bicyklů. Při svých cestách můžete narazit na jedinečnou kokořínskou flóru, například v tůních a rybníčcích, které na svém toku vytváří potok Pšovka, dechberoucící kamenné útvary, na romantický hrad Kokořín nebo mytickou Housku.  Stačí otevřít branku v zadní části zahrady a vyrazit vstříc dobrodružství.
Zobrazit více

Provozovatel

Homutův statek

Mšeno – Sedlec 14
277 35 Mšeno
Tel.:
+420 326 203 107
Email:
recepce@homutuvst...
WWW:
https://homutuvst...
GPS:
50,437481 14,607351
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hospoda U Grobiána na Kokořínsku

Hospoda U Grobiána na Kokořínsku

Kokořín, Střední Čechy
Kemp SK Mšeno

Kemp SK Mšeno

Mšeno, Střední Čechy
Pension v Ráji

Pension v Ráji

Mšeno, Střední Čechy
Nostalgická myš v Šemanovicích

Nostalgická myš v Šemanovicích

Kokořín, Střední Čechy