Úvod > Aktuality > Praha objektivem, aneb pohled přes čočku
Zážitky

Praha objektivem, aneb pohled přes čočku

Chystáte se strávit čas v Praze a přemýšlíte, jak si čas zde zpříjemnit, či ozvláštnit? Žijete v Praze a rádi byste vaše město viděli a poznali jinak? Chcete se naučit, jak udělat originální a dobré fotky z dovolené?
Spojte příjemné s užitečným a pojďte si s novým programem agentury  Freylach užít Prahu objektivem fotoaparátu.

Agentura Freylach nabízí originální prohlídku Prahy s kurzem fotografování! Během času stráveného ve společnosti průvodce a fotografa agentury Freylach, se poutavou formou dozvíte mnoho zajímavostí z historie i současnosti Prahy a zároveň si osvojíte základní fotografické dovednosti. Pak už se vám nikdy nestane, že z dovolené přivezete nudné, nebo nezajímavé fotografie.

Tým průvodců a fotografů agentury Freylach se dokáže individuálně přizpůsobit vašim dosavadním dovednostem a znalostem, takzvaně se naladí na vaší vlnu a tak se vám rozhodně nemůže stát, že byste se nudili.

Více informací:
S objektivem po Praze
 
Máte rádi fotografování, chcete se něco přiučit a zároveň dozvědět o Praze? Průvodcovaná procházka po Praze se školou focení vás rozhodně nebude nudit!
Region: Praha. Typ aktivity: Organizovaná turistika, Pěší turistika, Za poznáním. Doporučujeme pro: Mladé a aktivní, Zvídavé rodiny.