Úvod > Co chcete dělat? > KouPark Ostrava Radvanice
Životní styl

KouPark Ostrava Radvanice

KouPark je sportovně rekreační areál pro každého, kdo hledá sportovní vyžití, klid pro odpočinek nebo chce zabavit děti. Najdete zde in-line dráhu, workoutová hřiště, opalovací místa či veřejné grily.
KouPark je sportovně rekreační areál, který vznikl v prostorách bývalého koupaliště v Ostravě – Radvanicích. Nyní zde naleznete inline dráhu o délce 450 metrů, dvě workoutová hřiště, nádherné hřiště pro děti, houpací sítě, opalovací lehátka, pergolu a veřejné grily, kde si s rodinou a přáteli můžete připravit něco dobrého.
 
Součástí hřiště v nepravidelném tvaru louže jsou i tři přízemní trampolíny, tunely, pískoviště a další prvky včetně vodní mlhy. Na rozdíl od jiných dětských hřišť jsou tam vítány i děti na odrážedlech, kolech či kolečkových bruslích.
 
V následujících letech se park rozroste o multifunkční hřiště a další sportovní a zábavní prvky. V parku jsou samozřejmostí toalety a občerstvení. Celý areál je zdarma a je otevřen od 8 do 22 hodin v sezónu, do 19 hodin mimo ni.
 

Jak se k sem dostanete:

Autem – zaparkujete na ulici Poláškova, kde je velké parkoviště a sejdete kolem Psího hřiště dolů
MHD – pokud budete hledat spoje MHD, pak hledáte zastávku Radvanice Škola (linky 28, 38, 71 a 74 a dále pěšky cca 300 metrů) nebo U Káňů (linky 23, 29, 30, 71 a 101 a dále asi 200 metrů pěšky).
 
Zobrazit více

Provozovatel

KouPark

Poláškova
716 00 Ostrava
Tel.:
+420 702 281 229
Email:
koupark@email.cz
WWW:
www.facebook.com/...
GPS:
49,818634 18,338844
 
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Jan Maria v Ostravě

Hotel Jan Maria v Ostravě

Ostrava, Moravskoslezský kraj
Restaurace Saola

Restaurace Saola

Ostrava, Moravskoslezský kraj
Dock Ostrava

Dock Ostrava

Ostrava, Moravskoslezský kraj
Bistro Poke bo

Bistro Poke bo

Ostrava, Moravskoslezský kraj