Úvod > Co chcete dělat? > Dětská herna Mlýn – celoročně otevřený labyrint v Českém ráji
Dětská herna Mlýn - budova
"> Dětská herna Mlýn - budova "> Mezi hernou a kavárnou "> Tunely a výstupy "> Výstup i posezení "> V tobogánu "> Děti v labyrintu
Přidat foto
Zážitky

Dětská herna Mlýn – celoročně otevřený labyrint v Českém ráji

Nejvyšší vnitřní labyrint v Českém ráji nabízí dětem i dospělým pohodu v herně i kavárně za každého počasí. Mnohapatrové originální bludiště se skluzavkami, tobogány, trampolínami... vhodný věk 1-99 let!
Dětská herna Mlýn je úplně nová atrakce, která po několikaletém budování a pečlivých přípravách zahájila provoz v červenci 2020 a najdete ji otevřenou po celý rok v areálu Autocampu Sedmihorky v Českém ráji.

Dětská herna nabízí zábavu, relaxaci i občerstvení pro všechny výletníky i hosty kempu (mají snížené vstupné) a na své si tady přijdou děti s rodiči, i když venku vládne nečas. Je to totiž nejvyšší vnitřní labyrint v Českém ráji – moderní herna ve starém mlýně, což dětem umožňuje bezpečně vystoupat bludištěm až do výšky 12,5 metru!

Určena  je pro všechny duchem mladé od 2 do neomezeně let! Rodiče i další dospělé zveme společně s dětmi přímo do mlýnského labyrintu, nebo můžete podlehnout sladkému pokušení v originální malé kavárně hned vedle mlýnice.

A pokud zrovna nepadají provazy vody, k dispozici je vám také celý areál kempu s dětskými hřišti a zpevněnými stezkami, kde se také mohou děti vydovádět. V areálu také ovšem najdete louky, staré památné duby nebo rybník. A okolní turistické stezky lákajícími k procházkám do skalního města v přírodní rezervaci Hruboskalsko, na jehož úpatí Autocamp Sedmihorky leží.

V září a říjnu máme pro vás otevřeno od úterý do neděle, o víkendu od rána až do večera! Můžete k nám tedy do Autocampu Sedmihorky přijet na víkend, nebo klidně i jen na jednodenní výlet. Jako součást výletu, nebo také oslavy narozenin se dětská herna (podle zkušenosti rodičů i dětí, které ji již vyzkoušely), stává kouzelným místem, kam se budete rádi vracet opakovaně.

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp Sedmihorky v Českém ráji

Kemp Sedmihorky v Českém ráji

Turnov, Liberecký kraj
Motel Even Sedmihorky

Motel Even Sedmihorky

Turnov, Liberecký kraj
Indiánské týpí v Českém ráji

Indiánské týpí v Českém ráji

Turnov, Liberecký kraj
Apartmán Sedmihorské léto

Apartmán Sedmihorské léto

Karlovice, Liberecký kraj