!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Kemp Kosatka na přehradě Hracholusky
Ubytování

Kemp Kosatka na přehradě Hracholusky

Kemp Kosatka nabízí odpočinek a relaxaci v sluncem zalitém údolí na břehu vodního díla Hracholusky, které vytvořilo přehradu na řece Mži. V areálu kempu Kosatka najdete pohodlné ubytování v rodinných chatkách a nebo v hlavní budově jak v luxusním apartmánu, tak i v útulných pokojích.
Kemp Kosatka nabízí obytování v chatkách, chatách, bungalovech a apartmánech. Domácí mazlíčci jsou u nás v kempu vřele vítáni!

Dřevěná chata pro 2 osoby
Vychutnejte si ubytování v přírodě v dřevěné chatě pro 2 osoby v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s venkovní terasou s výhledem na vodu. V chatě se nachází kuchyňský kout a WC. Nedaleko se nachází společné sprchy.

Zděná chata
Vychutnejte si ubytování v přírodě ve zděných chatách pro 4 osoby v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s venkovní terasou s výhledem na vodu. V chatách se nachází 2 palandy, rozkládací gauč, kuchyňský kout a wc. Nedaleko se nachází společné sprchy.

Dřevěná chata pro 4 osoby
Vychutnejte si ubytování v přírodě v dřevěných chatách pro 4 osoby v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s venkovní terasou s výhledem na vodu. V chatách se nachází kuchyňský kout a WC. Nedaleko se nachází společné sprchy.

Větší zděná chata pro 5 nebo 6 osob
Vychutnejte si ubytování v přírodě ve zděné chatě pro 5 osob v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování ve dvou podlažích s venkovní terasou a sezením. V horní části se nachází 1 ložnice, ve spodní části kuchyňský kout se sezením a vlastním sociálním zařízením.

Dvoulůžkový pokoj ve zděné chatě
Vychutnejte si ubytování v přírodě ve zděné chatě pro 2 osoby v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s venkovní terasou s výhledem na vodu. Součástí je ložnice s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením.

Apartmán v penzionu pro 2, 3 nebo 4 osoby
Vychutnejte si ubytování v přírodě v apartmánu pro 4 osoby v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a balkónem s výhledem na vodu.

Apartmán Deluxe pro 2, 3, nebo 4 osoby
Vychutnejte si ubytování v přírodě v apartmánu pro 4 osoby v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a terasou s výhledem na vodu.

Rodinný pokoj
Vychutnejte si ubytování v přírodě v rodinném pokoji s kapacitou 4 osob v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a terasou s výhledem na vodu.

Apartmán Superior
Vychutnejte si ubytování v přírodě v Apartmánu superior pro 6-8 osob v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma.

Rodinný bungalov a rodinný bungalov se 3 ložnicemi
Vychutnejte si ubytování v přírodě v rodinném bungalovu pro 6-8 osob v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování ve dvou podlažích s venkovní terasou a sezením v přízemí. V horní části se nachází 2 ložnice, ve spodní části obývací pokoj s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Máte tak zde vše, co potřebujete ke strávení příjemné a ničím nerušené dovolené.

V Apartmánu superior se nachází větší ložnice s dvěma palandami a manželskou postelí, v další části pak obývací pokoj s rozkládacím gaučem , kuchyně s jídelním stolem a židlemi a vlastním sociálním zařízení.

Čtyřlůžkový pokoj s terasou
Vychutnejte si ubytování v přírodě v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s terasou a sezením. Nedaleko se nachází společné sprchy a WC.

Dále jsou v nabídce 4 a 2lůžkové pokoje bez terasy.
 

Gastronomické služby

V přilehlém gastronomickém provozu s krásným výhledem na vodní plochu vás rádi obslouží a poskytnou výběr z mnoha osvěžujících letních drinků a bohatého výběru jídel a pokrmů k pivu a vínu, od snídaně, přes občerstvení, denní nabídku až po večeři. Celou nabídku doplňuje velký výběr jídel na originálním grilu. Samozřejmostí je výborná točená zmrzlina.

Samoobslužný obchod vám zajistí denně čerstvé pečivo, uzeniny, velký výběr nápojů, slaných a sladkých pochutin, nafukovacích hraček pro děti a jiný bohatý sortiment všeho, co by se vám mohlo na dovolené hodit, nebo byste mohli potřebovat.


Sport a vybavení kempu

Rodiče jistě uvítají velké množství různých prolézaček a skákacích hradů pro ty nejmenší návštěvníky, které mohou zdarma využívat po celou dobu pobytu a jsou umístěná tak, že na svoje malé ratolesti uvidí ze stínu terasy svojí chatky, nebo z terasy občerstvení Kosatka, příjemně odstíněné vzrostlými stromy

Povlečení, deky a ručníky naleznete v kempu, osobní hygienu si budete moci zakoupit v samoobslužné prodejně v areálu Kosatky, která vás překvapí svojí bohatou nabídkou.

Bohatá nabídka volnočasových aktivit jak pro dospělé, tak i pro děti:
 • hřiště na malý fotbal
 • hřiště na volejbal
 • půjčovna elektrických čtyřkolek
 • basketbal
 • stolní tenis
 • pískoviště
 • prolézačky s certifikátem o bezpečnosti ČSN
 • wi fi síť
 • zapůjčení kol
 • zapůjčení kajaků, paddleboardů
 • pro děti elektrické čtyřkolky, odstrkovadla pro ty nejmenší
 • síť pro volejbal a koš na basketbal
Zobrazit více

Provozovatel

Kemp Kosatka

Pňovany ev.č. 630
330 33 Pňovany
Tel.:
+420 601 170 170
Email:
recepce@kempkosat...
WWW:
www.kempkosatka.cz
GPS:
49,793714 13,139058
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
Vodní nádrž Hracholusky

Vodní nádrž Hracholusky

Tachov, Plzeňsko a Český les
Zámek Luhov na Plzeňsku

Zámek Luhov na Plzeňsku

Líšťany, Plzeňsko a Český les
Zřícenina hradu Buben

Zřícenina hradu Buben

Plešnice, Plzeňsko a Český les

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp Keramika u přehrady Hracholusky

Kemp Keramika u přehrady Hracholusky

Líšťany, Plzeňsko a Český les
Chata u Hracholuské přehrady

Chata u Hracholuské přehrady

Hracholusky, Střední Čechy
Hotel Alexander Stříbro

Hotel Alexander Stříbro

Stříbro, Plzeňsko a Český les
Pension Q ve Stříbře

Pension Q ve Stříbře

Stříbro, Plzeňsko a Český les