Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Kemp Kosatka na přehradě Hracholusky
Ubytování

Kemp Kosatka na přehradě Hracholusky

Kemp Kosatka nabízí odpočinek a relaxaci v sluncem zalitém údolí na břehu vodního díla Hracholusky, které vytvořilo přehradu na řece Mži. V areálu kempu Kosatka najdete pohodlné ubytování v rodinných chatkách a nebo v hlavní budově jak v luxusním apartmánu, tak i v útulných pokojích.
Kemp Kosatka nabízí obytování v chatkách, chatách, bungalovech a apartmánech. Domácí mazlíčci jsou u nás v kempu vřele vítáni!

Dřevěná chata pro 2 osoby
Vychutnejte si ubytování v přírodě v dřevěné chatě pro 2 osoby v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s venkovní terasou s výhledem na vodu. V chatě se nachází kuchyňský kout a WC. Nedaleko se nachází společné sprchy.

Zděná chata
Vychutnejte si ubytování v přírodě ve zděných chatách pro 4 osoby v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s venkovní terasou s výhledem na vodu. V chatách se nachází 2 palandy, rozkládací gauč, kuchyňský kout a wc. Nedaleko se nachází společné sprchy.

Dřevěná chata pro 4 osoby
Vychutnejte si ubytování v přírodě v dřevěných chatách pro 4 osoby v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s venkovní terasou s výhledem na vodu. V chatách se nachází kuchyňský kout a WC. Nedaleko se nachází společné sprchy.

Větší zděná chata pro 5 nebo 6 osob
Vychutnejte si ubytování v přírodě ve zděné chatě pro 5 osob v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování ve dvou podlažích s venkovní terasou a sezením. V horní části se nachází 1 ložnice, ve spodní části kuchyňský kout se sezením a vlastním sociálním zařízením.

Dvoulůžkový pokoj ve zděné chatě
Vychutnejte si ubytování v přírodě ve zděné chatě pro 2 osoby v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s venkovní terasou s výhledem na vodu. Součástí je ložnice s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením.

Apartmán v penzionu pro 2, 3 nebo 4 osoby
Vychutnejte si ubytování v přírodě v apartmánu pro 4 osoby v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a balkónem s výhledem na vodu.

Apartmán Deluxe pro 2, 3, nebo 4 osoby
Vychutnejte si ubytování v přírodě v apartmánu pro 4 osoby v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a terasou s výhledem na vodu.

Rodinný pokoj
Vychutnejte si ubytování v přírodě v rodinném pokoji s kapacitou 4 osob v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a terasou s výhledem na vodu.

Apartmán Superior
Vychutnejte si ubytování v přírodě v Apartmánu superior pro 6-8 osob v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma.

Rodinný bungalov a rodinný bungalov se 3 ložnicemi
Vychutnejte si ubytování v přírodě v rodinném bungalovu pro 6-8 osob v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování ve dvou podlažích s venkovní terasou a sezením v přízemí. V horní části se nachází 2 ložnice, ve spodní části obývací pokoj s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Máte tak zde vše, co potřebujete ke strávení příjemné a ničím nerušené dovolené.

V Apartmánu superior se nachází větší ložnice s dvěma palandami a manželskou postelí, v další části pak obývací pokoj s rozkládacím gaučem , kuchyně s jídelním stolem a židlemi a vlastním sociálním zařízení.

Čtyřlůžkový pokoj s terasou
Vychutnejte si ubytování v přírodě v těsné blízkosti pláže a internetem zdarma. Nabízí ubytování s terasou a sezením. Nedaleko se nachází společné sprchy a WC.

Dále jsou v nabídce 4 a 2lůžkové pokoje bez terasy.
 

Gastronomické služby

V přilehlém gastronomickém provozu s krásným výhledem na vodní plochu vás rádi obslouží a poskytnou výběr z mnoha osvěžujících letních drinků a bohatého výběru jídel a pokrmů k pivu a vínu, od snídaně, přes občerstvení, denní nabídku až po večeři. Celou nabídku doplňuje velký výběr jídel na originálním grilu. Samozřejmostí je výborná točená zmrzlina.

Samoobslužný obchod vám zajistí denně čerstvé pečivo, uzeniny, velký výběr nápojů, slaných a sladkých pochutin, nafukovacích hraček pro děti a jiný bohatý sortiment všeho, co by se vám mohlo na dovolené hodit, nebo byste mohli potřebovat.


Sport a vybavení kempu

Rodiče jistě uvítají velké množství různých prolézaček a skákacích hradů pro ty nejmenší návštěvníky, které mohou zdarma využívat po celou dobu pobytu a jsou umístěná tak, že na svoje malé ratolesti uvidí ze stínu terasy svojí chatky, nebo z terasy občerstvení Kosatka, příjemně odstíněné vzrostlými stromy

Povlečení, deky a ručníky naleznete v kempu, osobní hygienu si budete moci zakoupit v samoobslužné prodejně v areálu Kosatky, která vás překvapí svojí bohatou nabídkou.

Bohatá nabídka volnočasových aktivit jak pro dospělé, tak i pro děti:
 • hřiště na malý fotbal
 • hřiště na volejbal
 • půjčovna elektrických čtyřkolek
 • basketbal
 • stolní tenis
 • pískoviště
 • prolézačky s certifikátem o bezpečnosti ČSN
 • wi fi síť
 • zapůjčení kol
 • zapůjčení kajaků, paddleboardů
 • pro děti elektrické čtyřkolky, odstrkovadla pro ty nejmenší
 • síť pro volejbal a koš na basketbal

Provozovatel

Kemp Kosatka

Pňovany ev.č. 630
330 33 Pňovany
Tel.:
+420 601 170 170
Email:
recepce@kempkosat...
WWW:
www.kempkosatka.cz
GPS:
49,793714 13,139058
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Postřelí
Tipy na výlet:
Pňovany a okolí
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Sportovně zážitkový tábor Buben u Plzně

Pobytový tábor pro děti 8-14 let zaměřený na sportování v přírodě.
Plešnice, Plzeňský kraj

Sportovně zážitkový tábor Buben u Plzně

Pobytový tábor pro děti 8-14 let zaměřený na sportování v přírodě.
Plešnice, Plzeňský kraj

Výstava vozidel DDR v rámci srazu IFA klubu

Přehlídka legendárních vozidel doplněná zábavou oro děti, soutěží elegance veteránů a nabídkou drobných suvenýrů.
Stříbro, Plzeňský kraj

Jízda Jiřího Kristiána Lobkowicze

Jízda je spojena s výstavou historických vozidel. Akce se uskuteční v zámeckém parku v Křimicích. Jiří Kristián Lobkowicz (22. února 1907 Turnov – 22. května 1932 Berlín) byl příslušník mělnické větve šlechtického rodu Lobkowiczů a český automobilový závodník.
Plzeň 5-Křimice, Plzeňský kraj

Ani za Milión! – Divadlo na Zámku

Jaqueline je elegantní, temperamentní a bohatá. Lambert je poněkud zanedbaný, chudý a smolař. Dohromady je svede vražda a kufr plný peněz. Romantická detektivní komedie.
Plzeň 5-Křimice, Plzeňský kraj

O odvážné Molly – Divadlo na zámku

Pohádka vypráví o zlém obru Dutohlavovi, který napadne království – chce hostinu, teplou postýlku, a krásnou ženu.
Plzeň 5-Křimice, Plzeňský kraj

Hrabě Monte Carlo – Divadlo na zámku

Léto začíná a město hazardu se probouzí k životu. Sjíždějí se sem lidé z celého světa, aby pokoušeli štěstí a roztočili svoje peníze.
Plzeň 5-Křimice, Plzeňský kraj

Hrabě Monte Carlo – Divadlo na zámku

Léto začíná a město hazardu se probouzí k životu. Sjíždějí se sem lidé z celého světa, aby pokoušeli štěstí a roztočili svoje peníze.
Plzeň 5-Křimice, Plzeňský kraj

Vodní nádrž Hracholusky

Přehrada Hracholusky stojí na řece Mži přibližně 20 km západně nad Plzní. Přehrada vznikla vybudováním sypané hráze v roce 1964 a zaplavením malebného údolí řeky Mže.
Pňovany, Plzeňský kraj

Zámek Luhov na Plzeňsku

Pozdně barokní zámek z roku 1780 nabízí expozici zámeckých interiérů s grafikami anglického malíře Williama Hogharta z klasicistního období. Dále je přístupný park s renesanční sýpkou, rybníkem a tvrzištěm.
Líšťany, Plzeňský kraj

Zřícenina hradu Buben

Zřícenina gotického hradu leží na skalisku nad řekou Mží u obce Plešnice, 15 km západně od Plzně. První písemná zmínka pochází z roku 1394, kdy zde sídlil Heřman z Bubnu.
Plešnice, Plzeňský kraj

Farmářova stezka – zoostezka na Zámeckém statku Újezd nade Mží

Farmářova stezka je součástí areálu Zámeckého statku Újezd nade Mží. Počátky stezky byly zaměřeny na soukromé hobby chovatelství zvířat a zájem lidí umožnil zpřístupnění farmy pro širokou veřejnost v určitých ročních obdobích.
Újezd nade Mží, Plzeňský kraj

Pňovanský most přes řeku Mži

Most přes údolí Mže u Nového Dvora (Pňovan) je impozantní památkou budování železniční sítě u nás. Svou velikostí je i netypickou ukázkou staveb budovaných na železničních tratích, které vznikly na základě zemského zákona o podpoře výstavby místních drah z roku 1892.
Erpužice, Plzeňský kraj

Zámek Trpísty

Architektonickým významem patří zámek k nejvýznamnějším památkám západočeského baroka. Stavitelem a architektem byl Josef Auguston. V současné době je v soukromém vlastnictví, navštívit jej můžete jednou ročně u příležitosti Svatomarkétské pouti.
Trpísty, Plzeňský kraj

Butovská mohyla u Stříbra

Milovníci archeologie by neměli minout odkrytou, volně přístupnou pravěkou mohylou u Butova na Tachovsku. Jedná se o mohylový hrob ze střední doby bronzové. Poprvé ho odkryl již v roce 1936 Otto Eichhorn. Díky jeho dokumentaci byl kamenný věnec o průměru 13 m obnoven do původní podoby.
Stříbro, Plzeňský kraj

Zámek Rochlov – Bylinkové panství

Na zámku Rochlov můžete využít cyklocentrum a půjčovnu kol. Areál nabízí i možnost realizace svatebního dne a nově stravování v hostinci. V průběhu roku vás zabaví akce v rámci Bylinkového panství.
Rochlov, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp Keramika u přehrady Hracholusky

Kemp Keramika o rozloze 30.000 m² leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně. Je vhodný pro milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře, turisty a zároveň pro všechny, kteří vyhledávají nové zážitky a aktivní dovolenou.
Líšťany, Plzeňský kraj

Transkemp Hracholusky

Kemp najdete u 22 km dlouhé přehradní jezero Hracholusky. Je zde k dispozici ubytování v chatách, pokojích, stanech a přívěsech.
Pňovany, Plzeňský kraj

Chata u Hracholuské přehrady

Chata se nachází v klidné části chatové osady na okraji vesnice Hracholusky.
Hracholusky, Středočeský kraj

Hotel Alexander Stříbro

Hotel Alexander se nachází v prostorách jedné z nejhezčích historických budov ve Stříbře. Jedinečné kouzlo dělá hotel Alexander zvláštním místem. Dveře jsou kdykoliv otevřeny pro mezinárodní návštěvníky a obyvatele města, kteří sem přicházejí za obchodními schůzkami nebo jen tak pro radost.
Stříbro, Plzeňský kraj

Kavárna Stará škola

Kavárna Vejprnice.
Vejprnice, Plzeňský kraj

Penzion Štybar Stříbro

Příjemné ubytování v historickém centru města Stříbra nabízí Penzion Štybar. Okolí penzionu nabízí bohatou přírodu a krásné cyklostezky, výlety a procházky. Součástí penzionu je prostorná nekuřácká restaurace s venkovní terasou pro kuřáky a degustačním sklípkem.
Stříbro, Plzeňský kraj

Restaurace Sherwood Stříbro

Restaurace Sherwood v historické budově bývalého strážního domku ze 14. století ve Stříbře nabízí k posezení 24 míst + 10 míst v salonku. V letních měsících je k dispozici 24 míst na terase s romantickým výhledem do údolí řeky Mže.
Stříbro, Plzeňský kraj

Restaurace lázeňského domu Prusík

Vůně grilovaných specialit láká gastroturisty, výletníky, cyklisty i další návštěvníky do Konstantinových Lázní. U zastřešené terasy lázeňského domu Prusík byl zprovozněn grilovací domek. Hosté zde každý den mohou ochutnat výtečně připravená domácí masa a k nim přikousnout například tradiční rozpek.
Konstantinovy Lázně, Plzeňský kraj