Úvod > Co chcete dělat? > Kemp Keramika u přehrady Hracholusky
Ubytování

Kemp Keramika u přehrady Hracholusky

Kemp Keramika o rozloze 30.000 m² leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně. Je vhodný pro milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře, turisty a zároveň pro všechny, kteří vyhledávají nové zážitky a aktivní dovolenou.
Kemp Keramika leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady a nabízí ubytování ve vlastních stanech, chatkách (4 lůžkové, 2 patrové chaty, 2 apartmány), pobyt v hlavní budově a mobilheim. Všechny chatky jsou vybaveny vlastním WC, umyvadlem, kuchyňkou a vlastním sprchovým koutem, ve výbavě chat 32 a 33 je i TV. Wifi je zdarma v okolí restaurace a recepce, na pláži a přímo v chatách je WIFI za poplatek. V chatkách není povlečení – je možném přivézt vlastní povlečení nebo si ho za 60 Kč za sadu půjčit na místě.

Oblíbené jsou i tzv. Hobití domky. Jako jediné jsou nabízené i v době hlavní sezóny na krátkodobé pobyty bez rezervace předem. Jedná se o ubytování připomínající bydlení v rekreačních dřevěných sudech. Naše Hobití domky jsou vybaveny jedním manželským lůžkem  s plnohodnotnými matracemi pro 2 osoby, elektrickou zásuvkou, světlem a teráskou s pozením pod velkým slunečníkem. Ideální řečení pro ty, kdo chtějí být v kempu a nechtějí stavět stan.

Sprchy, kiosek a restaurace jsou umístěné v hlavní budově.
 

Živé koncerty v kempu Keramika

Pro rekoreanty kempu jsou připraveny pravidelné hudební produkce živé hudby, které začínají vždy od 19:00 a končí okolo 22.00 hod. Přestože by někteří rádi tančili až do ranních hodin, není toto bohužel možné a je třeba respektovat stanovený noční klid, který je stanoven provozním řádem kempu od 22:00 hod.

V sezóně každé úterý hraje country, ve čtvrtek hraje pro všechny a zejména pro starší generaci populární pan Žákovec. V pátek a sobotu se můžete těšit na rockový koncert. Tyto koncerty jsou pořádány pro hosty kempu zdarma. tj. bez vstupného. Programy vystupujících umělců jsou na našich stránkách a je možné podle toho vybírat termín dovolené, aby program odpovídal vašim požadavků.

V případě, že vyhledáváte pobyt bez pravidelného hudebního programu, je možné vybírat z nabídky kempu zaměřeného na tuto cílovou skupinu, např. Kempu Karolína cca 30km od kempu Keramika.


Co si můžete v kempu půjčit

  • Lodičky malé, velké: 100 Kč/200 Kč hod.
  • Minigolf – hrací hůl + míček: 100 Kč/hod.
  • Paddleboard: 100 Kč/hod.
  • Šlapadla: 250 Kč/hod.


Rybářské povolenky

  • Týdenní: 550 Kč
  • Měsíční: 880 Kč

Provozovatel

Kemp Keramika

Lipno 357
u Plzně
330 35 Líšťany
Tel.:
+420 608 749 745
Email:
rezervace@kempker...
WWW:
https://kempkeram...
GPS:
49,789348 13,160569
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Postřelí
 

Vstupné

Poznámka:stan + 2 osoby+ rekr.popl. 170 + 2 x 100+ 2 x 20 = 410 Kč/den, auto 50 Kč/den, pes (zvíře) 50 Kč/den
Karavan: 290 Kč/den

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Transkemp Hracholusky

Transkemp Hracholusky

Pňovany, Plzeňský kraj
Chata u Hracholuské přehrady

Chata u Hracholuské přehrady

Hracholusky, Středočeský kraj
Kemp Kosatka na přehradě Hracholusky

Kemp Kosatka na přehradě Hracholusky

Pňovany, Plzeňský kraj
Kavárna Stará škola

Kavárna Stará škola

Vejprnice, Plzeňský kraj