ÚvodCo chcete dělat?UbytováníKemp Keramika u přehrady Hracholusky
Ubytování

Kemp Keramika u přehrady Hracholusky

Kemp Keramika o rozloze 30 000 m² leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně. Je vhodný pro milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře, turisty a zároveň pro všechny, kteří vyhledávají nové zážitky a aktivní dovolenou.
Kemp Keramika leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady a nabízí ubytování ve vlastních stanech, chatkách (4 lůžkové, 2 patrové chaty, 2 apartmány), pobyt v hlavní budově a mobilheim. Všechny chatky jsou vybaveny vlastním WC, umyvadlem, kuchyňkou a vlastním sprchovým koutem, ve výbavě chat 32 a 33 je i TV. Wifi je zdarma v okolí restaurace a recepce, na pláži a přímo v chatách je WIFI za poplatek. V chatkách není povlečení – je možném přivézt vlastní povlečení nebo si ho za 60 Kč za sadu půjčit na místě.

Oblíbené jsou i tzv. Hobití domky. Jako jediné jsou nabízené i v době hlavní sezóny na krátkodobé pobyty bez rezervace předem. Jedná se o ubytování připomínající bydlení v rekreačních dřevěných sudech. Naše Hobití domky jsou vybaveny jedním manželským lůžkem  s plnohodnotnými matracemi pro 2 osoby, elektrickou zásuvkou, světlem a teráskou s posezením pod velkým slunečníkem. Ideální řečení pro ty, kdo chtějí být v kempu a nechtějí stavět stan.

Sprchy, kiosek a restaurace jsou umístěné v hlavní budově.
 

Živé koncerty v kempu Keramika

Pro rekreanty kempu jsou připraveny pravidelné hudební produkce živé hudby, které začínají vždy od 19:00 a končí okolo 22.00 hod. Přestože by někteří rádi tančili až do ranních hodin, není toto bohužel možné a je třeba respektovat stanovený noční klid, který je stanoven provozním řádem kempu od 22:00 hod.

V sezoně každé úterý hraje country, ve čtvrtek hraje pro všechny a zejména pro starší generaci populární pan Žákovec. V pátek a sobotu se můžete těšit na rockový koncert. Tyto koncerty jsou pořádány pro hosty kempu zdarma. tj. bez vstupného. Programy vystupujících umělců jsou na našich stránkách a je možné podle toho vybírat termín dovolené, aby program odpovídal vašim požadavků.

V případě, že vyhledáváte pobyt bez pravidelného hudebního programu, je možné vybírat z nabídky kempu zaměřeného na tuto cílovou skupinu, např. Kempu Karolína cca 30 km od kempu Keramika.


Co si můžete v kempu půjčit

 • Lodičky: 200 Kč hod.
 • Minigolf – hrací hůl + míček: 100 Kč/hod.
 • Paddleboard: 200 Kč/hod.
 • Šlapadla: 250 Kč/hod.
 

Zvířata v kempu

V kempu Keramika je dovoleno trávit dovolenou se zvířaty. Pejsci, kočky, papoušci, morčata atd. Jedinou výjimkou jsou, vzhledem ke špatné zkušenosti, bojová plemena psů. Na webových stránkách kempu je uveden seznam techto plemen, u kterých správce kempu vyžaduje, aby měli po celou dobu pobytu v areálu nasazen náhubek a byli na vodítku nakrátko.


Rybaření v kempu a okolí

 • Člen RS: týdenní 880 Kč (P, MP)
 • Nečlen RS: 2000 Kč (MP), 2500 Kč (P)

Lov dravců tj. štika obecná, sumec velký, bolen dravý, candát obecný a okoun říční, kteří jsou jinak hájeni od 1. 1. do 15. 6., začíná 16. června. S tímto datem také začíná platit na vybraných revírech Západočeského územního svazu tzv. 24hodinový rybolov. Na základě udělení výjimky od Ministerstva zemědělství na revírech:
 • 431 028 Mže 4 ÚN Hracholusky,
 • 431 048 Radbuza 3/A Velká Pinka
 • 431 040 Ohře 19 ÚN Skalka
- platí výjimka z denní doby lovu v období od 16. 6. do 31. 8. v době od 00:00 do 04:00 hod.


Lov na bójku na Mži 4(431028) údolní nádrž Hracholusky
Lov na bójku je zakázán s výjimkou těchto lokalit (vyznačeno tabulemi):
 • katastrální území Těchoděly (ř. km 23,5–24,1),
 • úsek od obce Hracholusky k zátoce pod Radostí (včetně zátoky),
 • úsek od ústí Lučního potoka až k ústí Žebráckého potoka (levý břeh, včetně zátok, ř. km 27,0–28,6),
 • oblast u Rybářského domova (chata MO ČRS Plzeň 1) v k. ú. Pňovany,
 • levý břeh (ř. km 33,0) – zátoka Úterského potoka,
 • pravý břeh proti zátoce Úterského potoka (ř. km 32,2–33,3),
 • pravý břeh proti areálu Škoda. Od ústí Sulislavského potoka k ústí potoka proti ČOV areálu Škoda,
 • pravý břeh od konce značené plavební dráhy (ř. km 40,0) až k ústí Peterského potoka.

Provozovatel

Kemp Keramika

Lipno 357
u Plzně
330 35 Líšťany
Tel.:
+420 608 749 745
Email:
rezervace@kempker...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://kempkeram...
GPS:
49,789348 13,160569
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Postřelí
Tipy na výlet:
Líšťany a okolí
 

Cena

Poznámka:stan + 2 osoby+ rekr.popl. 170+120+120+20+20 = 450 Kč/den, auto, moto 50 Kč/den, pes (zvíře) 50 Kč/den.
Karavan: 290 Kč/den. Koupání (denní vstupné): 30 Kč (pro ubytovaní zdarma), večerní koncert: 100 Kč (pro ubytované zdarma). Elektrická přípojka: 150 Kč / den (jen stany, karavany). Chaty: 1300 až 2000 Kč/den.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Aktuality

Pobytový zážitkový tábor Buben u Plzně

Pobytový tábor pro děti 8-14 let zaměřený na sportování v přírodě.
Plešnice, Plzeňský kraj

Baroko na Bylinkovém panství Rochlov

Prožijte jedinečnou barokní atmosféru, navštivte oživené prohlídky a dobový jarmark. Příchozí mají možnost nasát atmosféru a přivonět baroknímu prostředí zámku i zahrady a potěšit všechny smysly díky pestrému doprovodnému programu.
Rochlov, Plzeňský kraj

Jízda Jiřího Kristiána Lobkowicze 2024

Ve spolupráci s městským obvodem Plzeň 5 – Křimice a městem Dobřany srdečně zveme na akci spojenou s výstavou historických vozidel.
Plzeň 5-Křimice, Plzeňský kraj

Napoleonské slavnosti Plzeň – Křimice 2024

Již potřetí se v Křimicích můžete na chvilku vrátit do doby Napoleona, projít si historické vojenské ležení, zahrát si dobové hry, shlédnout soutěže vojáků a jezdců a nejen před bitevní ukázkou se občerstvit u stánků s jídlem, kávou a vínem.
Plzeň 5-Křimice, Plzeňský kraj

Cesta do pravěku – 09

Pod dohledem zkušeného paleontologa si každý najde 310 milionů let starou fosílii.
Zbůch, Plzeňský kraj

Cesta do pravěku – 10

Pod dohledem zkušeného paleontologa si každý najde 310 milionů let starou fosílii.
Zbůch, Plzeňský kraj

Cesta do pravěku – 11

Pod dohledem zkušeného paleontologa si každý najde 310 milionů let starou fosílii.
Zbůch, Plzeňský kraj

Mistrovství Plzeňského kraje přípravek v atletice

Jedná se o největší závod dětí v kategorii přípravek v Plzeňském kraji, který probíhá na Atletickém stadionu města Plzně. Děti si vyzkouší mnohdy první závody v životě a podle toho také k závodům přistupujeme.
Plzeň 3, Plzeňský kraj

Zámek Luhov na Plzeňsku

Pozdně barokní zámek z roku 1780 nabízí expozici zámeckých interiérů s grafikami anglického malíře Williama Hogharta z klasicistního období. Dále je přístupný park s renesanční sýpkou, rybníkem a tvrzištěm.
Líšťany, Plzeňský kraj

Žižkův dub u přehrady Hracholusky

Žižkův dub je památný strom nedaleko obce Újezd nade Mží. Přibližně 500 let starý dub letní roste pod vsí na rozcestí u řeky Mže v nadmořské výšce 360 m.
Újezd nade Mží, Plzeňský kraj

Vodní nádrž Hracholusky

Přehrada Hracholusky stojí na řece Mži přibližně 20 km západně nad Plzní. Přehrada vznikla vybudováním sypané hráze v roce 1964 a zaplavením malebného údolí řeky Mže.
Pňovany, Plzeňský kraj

Zřícenina hradu Buben

Zřícenina gotického hradu leží na skalisku nad řekou Mží u obce Plešnice, 15 km západně od Plzně. První písemná zmínka pochází z roku 1394, kdy zde sídlil Heřman z Bubnu.
Plešnice, Plzeňský kraj

Farmářova stezka – zoostezka na Zámeckém statku Újezd nade Mží

Farmářova stezka je součástí areálu Zámeckého statku Újezd nade Mží. Počátky stezky byly zaměřeny na soukromé hobby chovatelství zvířat a zájem lidí umožnil zpřístupnění farmy pro širokou veřejnost v určitých ročních obdobích.
Újezd nade Mží, Plzeňský kraj

Pňovanský most přes řeku Mži

Most přes údolí Mže u Nového Dvora (Pňovan) je impozantní památkou budování železniční sítě u nás. Svou velikostí je i netypickou ukázkou staveb budovaných na železničních tratích, které vznikly na základě zemského zákona o podpoře výstavby místních drah z roku 1892.
Erpužice, Plzeňský kraj

Zámek Rochlov – Bylinkové panství

Na zámku Rochlov můžete využít cyklocentrum a půjčovnu kol. Areál nabízí i možnost realizace svatebního dne a nově stravování v hostinci. V průběhu roku vás zabaví akce v rámci Bylinkového panství.
Rochlov, Plzeňský kraj

Butovská mohyla u Stříbra

Milovníci archeologie by neměli minout odkrytou, volně přístupnou pravěkou mohylou u Butova na Tachovsku. Jedná se o mohylový hrob ze střední doby bronzové. Poprvé ho odkryl již v roce 1936 Otto Eichhorn. Díky jeho dokumentaci byl kamenný věnec o průměru 13 m obnoven do původní podoby.
Stříbro, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Transkemp Hracholusky

Kemp najdete u 22 km dlouhé přehradní jezero Hracholusky. Je zde k dispozici ubytování v chatách, pokojích, stanech a přívěsech.
Pňovany, Plzeňský kraj

Chata u Hracholuské přehrady

Chata se nachází v klidné části chatové osady na okraji vesnice Hracholusky.
Úlice, Plzeňský kraj

Kemp Kosatka na přehradě Hracholusky

Kemp Kosatka nabízí odpočinek a relaxaci v sluncem zalitém údolí na břehu vodního díla Hracholusky, které vytvořilo přehradu na řece Mži. V areálu kempu Kosatka najdete pohodlné ubytování v rodinných chatkách a nebo v hlavní budově jak v luxusním apartmánu, tak i v útulných pokojích.
Pňovany, Plzeňský kraj

Pension U Leihsů

Rodinný penzion s restaurací v blízkosti přehrady Hracholusky, 15 km od Plzně.
Plešnice, Plzeňský kraj

Kemp Stříbro

Kemp Stříbro je klidný, malý kemp ležící 4 km od města Stříbra.
Stříbro, Plzeňský kraj

Kavárna Stará škola – Vejprnice

Kavárna Vejprnice.
Vejprnice, Plzeňský kraj

Hotel Alexander Stříbro

Hotel Alexander se nachází v prostorách jedné z nejhezčích historických budov ve Stříbře. Jedinečné kouzlo dělá hotel Alexander zvláštním místem. Dveře jsou kdykoliv otevřeny pro mezinárodní návštěvníky a obyvatele města, kteří sem přicházejí za obchodními schůzkami nebo jen tak pro radost.
Stříbro, Plzeňský kraj

Penzion Štybar Stříbro

Příjemné ubytování v historickém centru města Stříbra nabízí Penzion Štybar. Okolí penzionu nabízí bohatou přírodu a krásné cyklostezky, výlety a procházky. Součástí penzionu je prostorná nekuřácká restaurace s venkovní terasou pro kuřáky a degustačním sklípkem.
Stříbro, Plzeňský kraj