Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Jumping v Praze s Míšou
Jumping Praha - cvičební sál
Letní sporty

Jumping v Praze s Míšou

Zkuste zábavné cvičení na Jumping trampolínách! Lekce v SC Palmovka na metru B.

Jumping® Fitness je sport, který se cvičí zábavnou formou na speciálních trampolínách. Nejde o žádný jump park nebo skákání ve stylu dětské trampolíny. Jde o sérii cviků střídajících se do tempa moderní hudby, pro které nemusíte oplývat žádným tanečním nadáním a při kterých se zapojí většina svalů těla (mnohdy i ty, o kterých jste ani neměli zdání, že je máte). Zpravidla se střídají pomalejší a rychlejší tempa, aby se celá hodina dala udýchat a došlo k navození efektivního spalování. Trampolíny jsou vyvinuté tak, že každý skok je odpružený a nezatěžuje klouby. Maximální nosnost trampolíny je 130 kg a skákání na ní je vhodné naprosto pro každého, s výjimkou kardiaků a těhotných žen. 

Pozitivním vedlejším efektem jumpingu je spálení velkého množství kalorií (kolem 700 kcal za lekci), navození úsměvu a dobré nálady (pozor, velmi návykové!) a v neposlední řadě nalezení skvělých nových známých a přátel se stejnou zálibou.

Jste nováček? Nevadí! Přijďte to zkusit, vše vám vysvětlíme. Nebojte se žádných záludností nebo že se před někým ztrapníte. Řídím se heslem, že každý má při hodině co dělat sám se sebou, takže ani nestačí sledovat a porovnávat se s ostatními. Nejdůležitější je odreagovat se od každodenního života a lekci si užít!

Na lekci si s sebou vezměte: 
- pohodlné sportovní oblečení
- pevnou obuv
- ručník
- pití
- zámeček na skříňku, zámek je ve sportovním centru možné i zapůjčit či koupit

Aktuality

Festival zdraví – výstava v hotelu Olympik

Akce je zaměřena na zdravý životní styl, bioprodukty, výživu. Nebudou chybět ani léčitelské či astrologické služby včetně zajímavých přednášek.
Praha 8, Praha

Beading festival Prague

Srdečně zveme na akci kde bude víc než 50 vystavovatelů z celé Evropy.
Praha 8, Praha

Můj bratr mesiáš

Hra podle stejnojmenného románu Martina Vopěnky.
Praha 8, Praha

Pražská Sportiáda – Florbal

9. 3. 2024. To je ten den D. Ten den, kdy se palubovka vysočanské UNYP ARENY rozduní pod nohama dětí, které budou moci vyzkoušet krásy florbalu. Osvojíte si 10 dovedností, které jsou pro florbal typické. Budeme běhat, střílet, přihrávat, chytat, driblovat, kličkovat…
Praha 9, Praha

Dady box

Komedie Ludvíka Pivoňky o neuvěřitelných osudech obstarožních pánů odložených v mateřské školce.
Praha 9, Praha

Vynášení Morany a vítání jara 2024

Paní zima – Morana – končí svou vládu je potřeba ji vynést a připravit se na nejkrásnější období v roce, jaro. Pojďme ho společně přivítat a užít si to.
Praha 3, Praha

Bruslení na Pražačce

Letos poprvé se bruslí na Pražačce, kde můžete vyzkoušet syntetickou ledovou plochu moderní švýcarské technologie. Otevřeno pro veřejnost každý všední den od 15:00 do 20:00 a o víkendech od 10:00 do 18:00 hodin.
Praha 3, Praha

Velikonoční tvoření a tančení v Monkey´s Gym

Chcete si s dětmi už udělat velikonoční atmosféru? Pak se vydejte do tělocvičen Monkey´s Gym, kde pro vás v březnu připravili zábavné tématické vyrábění a samozřejmě se bude i cvičit!
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Indoor Rowing – lekce veslování na trenažérech v Praze

Ve Sportovních Centrech Palmovka, Evropská a v Loděnici Bohemians se můžete zapsat na lekce skupinového veslování na trenažérech. Ať už vám je 9 nebo 99 let, ať už jste ve formě nebo na tom teprve pracujete, veslování na trenažéru Concept2 je skvělé aerobní cvičení, které vám pomůže být fit.
Praha 8, Praha

Sportovní centrum Palmovka

Vyzkoušejte lezení po stěně ve Sportovním centru Palmovka v Praze. Možnost využití velkého množství lezeckých kurzů, jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Oblíbené jsou i lezecké kroužky pro děti a mládež.
Praha 8, Praha

Po stopách démona

Týmová šifrovací hra pro 2 – 5 hráčů. Již několik set let se v Karlíně zjevuje démon. Démon sužuje místní obyvatelstvo a jedinou možností jak se ho zbavit a zahnat jej zpět do podsvětí, je zjistit jeho pravé jméno.
Praha 8, Praha

Libeňský plynojem

Libeňský plynojem tyčící se na vrcholu kopce nad Palmovkou patří mezi výrazné dominanty okolí, především díky kulovému tvaru a výraznému stříbrnému nátěru. Místními lidmi je plynojem nazýván Koule.
Praha 8, Praha

Hrabalova zeď – vzpomínka na Bohumila Hrabala

Barevná koláž připomíná život a dílo jednoho z nejslavnějších českých spisovatelů Bohumila Hrabala. Autorkou díla je Tatiana Svatošová. Koláž najdete zdi objektu stanice metra Palmovka v ulici Na Hrázi.
Praha 8, Praha

Divadlo pod Palmovkou

Pražské profesionální divadlo s více než šedesátiletou tradicí inscenuje klasická díla světové dramatiky, skvělé komedie i žhavé divadelní novinky.
Praha 8, Praha

Vozejkmap – informace o bezbariérových místech v celé ČR

Webové rozhraní a mobilní aplikace pro chytré telefony nabízí mapu, navigaci a informace o bezbariérových místech v celé ČR i v zahraničí. Umožní vám si naplánovat cestu tak, abyste se nedostali do potíží a mohli cestovat samostatně.
Praha, Praha

Little Bubbles – dětská jóga s angličtinou

Little Bubbles je dětská jóga s angličtinou pro děti od 3 do 10 let. Kromě pravidelných lekcí dětské jógy s angličtinou organizujeme také různé víkendové akce v průběhu celého roku a v létě příměstské tábory.
Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Alf & Bet

Řemeslná pekárna, pražírna a espresso bar v jednom! Praží se tu zrno pro sesterský EMA espresso bar, tým nadšenců peče kvasový chleba do famózních zapečených sendvičů, a jestli milujete ve zmíněných kavárnách buchty nebo skořicové šneky, věřte, že jsou právě odtud.
Praha 8, Praha

Chlebíček Store – veganské bistro v Libni

Chlebíček Store nabízí veganské občerstvení. Hlavním produktem tu jsou chlebíčky, připravované pouze z rostlinných surovin. V bistru je připravují čerstvé po celý den, přímo před zraky zákazníků. Dále zde nabízí dortíky a polévky. Zajišťují i catering na oslavy a další akce.
Praha 8, Praha

Wellness hotel Step

Hotel Step se nachází v klidné části Prahy 9, pouhé 3 km od centra města, v blízkosti metra Palmovka. Hotel nabízí luxusní vodní a saunový svět Infinit a sportovní centrum.
Praha 9, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Čajovna Shisha

Tradiční pražská čajovna od roku 2006. Široká nabídka čajů z celého světa, vodních dýmek s velkým výběrem tabáků, drobného občerstvení k čaji, medovníku a medoviny.
Praha 9, Praha

Hotel Olympik v Karlíně

Hotel Olympik je dominantní výšková budova v Karlíně. Spolu s celým komplexem se nachází u sídliště Invalidovna. Byl postaven především kvůli chystaným neuskutečněným Olympijským hrám v Praze 1980.
Praha 8, Praha

Bistro na Chlebu

Naše bistro představuje jedinečný model, kde chléb a kvásek hrají hlavní roli ve všech částech našeho menu, od úvodních chodů přes sladké finále, od osvěžujících nápojů až po originální koktejly, zahrnující vše od kvásku po křupavou kůrku.
Praha 8, Praha

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha