Úvod > Co chcete dělat? > Chlebíček Store – veganské bistro v Libni
Gurmánská turistika

Chlebíček Store – veganské bistro v Libni

Chlebíček Store nabízí veganské občerstvení. Hlavním produktem tu jsou chlebíčky, připravované pouze z rostlinných surovin. V bistru je připravují čerstvé po celý den, přímo před zraky zákazníků. Dále zde nabízí dortíky a polévky. Zajišťují i catering na oslavy a další akce.
Veganské rychlé občerstvení v pražské Libni nabízí pestrou škálu chlebíčků s čistě rostlinnými pomazánkami, cibulové sádlo, pralinky a pudinky. V denní nabídce je také polévka a nechybí káva, čaj nebo fresh.

Provoz unikátního konceptu zahájili zdejší lahůdkáři v červnu roku 2015. Jejich záměrem je vytvářet svěží, mladý a moderní koncept lokálního bistra, které zpracovává výhradně rostlinné suroviny. Hlavním produktem a vlajkovou lodí celého konceptu jsou veganské chlebíčky. Chlebíčky jsou připravovány v průběhu celého dne, přímo před očima zákazníků.

Svým svěžím a atraktivním vzhledem, ale především svou chutí oslovují tyto chlebíčky široké spektrum zákazníků, a tak se mezi zákazníky stírají rozdíly mezi vegany a nevegany. Vedle chlebíčků bistro nabízí také polední polévku, kvalitní kávu, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy a zdravé drobné sladkosti, jako např. datlové pralinky. Hlavním kritériem Chlebíček Store a spojovacím prvkem napříč všemi výrobními a prodejními procesy je zaměření se na čerstvost, kvalitu, a především na zákazníky.

Ubytování a restaurace v okolí

Alf & Bet

Alf & Bet

Praha 8, Praha
Hotel Carol

Hotel Carol

Praha, Praha