!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Galerie Latin Art v Praze - okno do latinskoamerické kultury
Kultura

Galerie Latin Art v Praze - okno do latinskoamerické kultury

Latin Art Gallery je otevřené okno do latinskoamerické kultury v České republice. Jejím cílem je příprava výstav malby, sochařství, fotografie, grafiky, vizuálního umění a performance. Mimo to jsou zde možné prohlídky galerie s průvodcem.
Galerie Latin Art je místem, kde se představují umělci z Latinské Ameriky, Karibských Ostrovů a také umělců českých, jež mají vztah s hispánskou kulturou jako takovou. Jedná se o jakýsi kulturní dialog a jeho prostřednictvím chce galerie přispět k vzájemnému porozumění mezi latinskoamerickým umění a českou veřejností. Tento dialog má povzbudit skutečný zájem o tyto umělecké projevy.

V galerii se také nabízí prohlídky s průvodcem, a to jak na dočasné výstavy, tak i na trvalé. Každá prohlídka trvá přibližně 45 minut a zahrnuje příslušný výklad k vystaveným dílům. Poté následuje tvůrčí část, kdy se návštěvníci zúčastní workshopu malby. V návštěvě je zahrnutý materiál potřebný pro práci a občerstvení. Prohlídky se konají každý den (po předchozí domluvě) od 9 ráno.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 10. 2019