!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zážitková laboratoř Manufaktura Experience
Zážitky

Zážitková laboratoř Manufaktura Experience

Manufaktura otevřela vlastní Zážitkovou laboratoř v centru Prahy, kde vládne dobrá nálada, kreativní atmosféra a tvůrčí duch. Přijďte se o tom přesvědčit na zábavné workshopy. Seznamte se s českou tradicí trochu jinak a odneste si krásný autentický zážitek i naprosto originální výrobek.
V největší a nejstarší prodejně v Melantrichově ulici 17 v Praze, kterou česká značka Manufaktura provozuje již téměř od svého založení v roce 1991, a která prošla rozsáhlou a velmi zdařilou rekonstrukcí vyrostlo nové Zážitkové centrum lákající na kreativní workshopy.
 
Zaručeně zaujme Výroba unikátního šamponu snů (255ml), jehož základem je poctivé české pivo a mnoho dalších přírodních ingrediencí pro jedinečnou vlasovou péči.  Zákazníci se promění ve vývojáře kosmetiky a namíchají si šampon s vlastní barvou a vůní, který na závěr dotáhnou k dokonalosti originální etiketou. Pro milovníky aromaterapie a relaxace je připraven workshop v podobě tvorby malých domácích lázní – vlastnoručně vyrobeného tělového oleje (155ml) a koupelové soli (300g). Obdivovatelé krásy a zdobnosti potěší výroba originálních šperků z tradičních českých komponentů.
 
Zážitkové laboratoři vévodí originální nábytek, připomíná útulnou laboratoř ze starých časů. Proč je tomu tak? Právě laboratoř je místem, kde začínají vznikat kosmetické výrobky. A „staré časy“, tradice a historie, spolu s přírodními surovinami, které zde také zdobí interiér, inspirují značku Manufaktura od samého počátku. Nápaditý a mimořádně útulný prostor zdobí staré předměty, dekorace a nábytek, které Manufaktura nalézá v nejrůznějších anticích a bazarech napříč Českou republikou, a které dokonale dotvářejí atmosféru a styl tohoto kouzelného místa.
 
Zobrazit více