!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Růže v Karlových Varech
Ubytování

Hotel Růže v Karlových Varech

Čtyřhvězdičkový hotel Růže se nachází na začátku lázeňské zóny v nejznámějších lázních republiky, v Karlových Varech.
Svou velikostí a charakterem se řadí mezi hotely rodinného typu. Ochotný a přívětivý personál se postará o všechny potřeby svých hostů.

Klienti dále oceňují blízkost historického centra s jeho kolonádami, promenádami a architektonickými památkami.  Hotel se nachází co by kamenem dohodil od léčebných pramenů. Léčebné a wellness programy probíhají pod vedením zkušeného lázeňského personálu. Nepřeberné množství procedur, včetně pitné kúry, každému návštěvníkovi navrátí pochroumané zdraví a nalije novou energii do žil v dnešní uspěchané době.

Příjemně posedět si lze v hotelové restauraci s letní terasou, která nabízí pestrý výběr české i mezinárodní kuchyně na vysoké úrovni.V zimě je pobyt ideální také pro nadšence do zimních sportů. Krušné hory se svými lyžařskými středisky se nacházejí jen 25 kilometrů odsud.
 
K dispozici jsou jedno- dvou- a třílůžkové pokoje a 2 apartmány se dvěma ložnicemi (bez kuchyňky). Hotel i pokoje prošly kompletní rekonstrukcí v roce 2006. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem (u třílůžkových pokojů a apartmánů také s vanou), WC, TV SAT, chladnička, telefon, trezor, fén, WIFI připojení zdarma. V případě léčebných pobytů automaticky, jinak na vyžádání, je na pokoji poskytnut župan a pantofle. Některé pokoje (včetně apartmánů) mají přímý výhled na Mlýnskou kolonádu.
 
Hotel nabízí ubytování se snídaní, která probíhá v jídelně hotelu formou bohatého studeného a teplého bufetu. Snídaně je vždy zahrnuta v ceně ubytování. K pobytu lze přikoupit polopenzi či plnou penzi. I při nich na hotelové hosty čeká výběr ze švédského stolu a domácí kuchyně, kterou je hotel vyhlášený. Samozřejmě jsme schopni zajistit také dietní stravování, pokud si to hosté dopředu objednají.

V rámci léčebných a wellness balíčků nabízíme polopenzi či plnou penzi již v ceně pobytu. Pokud si raději chcete vychutnat pohodlí obsluhy, jistě rádi využijete služeb naší hotelové restaurace. V létě je příjemné posezení na venkovní terase, kde se můžete vystavit blahodárným slunečním paprskům a oddávat se romantice pomalu plynoucího lázeňského života. Restaurace je otevřena každý den 11:00 – 22:00 hodin.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 23. 11. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Spa hotel Venus v Karlových Varech

Spa hotel Venus v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Rubin Luxury Apartments v Karlových Varech

Rubin Luxury Apartments v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Spa hotel Thermal Karlovy Vary

Spa hotel Thermal Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně