Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Hotel Růže v Karlových Varech
Hotel  Růže
Ubytování

Hotel Růže v Karlových Varech

Čtyřhvězdičkový hotel Růže se nachází na začátku lázeňské zóny v nejznámějších lázních republiky, v Karlových Varech.
Svou velikostí a charakterem se řadí mezi hotely rodinného typu. Ochotný a přívětivý personál se postará o všechny potřeby svých hostů.

Klienti dále oceňují blízkost historického centra s jeho kolonádami, promenádami a architektonickými památkami.  Hotel se nachází co by kamenem dohodil od léčebných pramenů. Léčebné a wellness programy probíhají pod vedením zkušeného lázeňského personálu. Nepřeberné množství procedur, včetně pitné kúry, každému návštěvníkovi navrátí pochroumané zdraví a nalije novou energii do žil v dnešní uspěchané době.

Příjemně posedět si lze v hotelové restauraci s letní terasou, která nabízí pestrý výběr české i mezinárodní kuchyně na vysoké úrovni.V zimě je pobyt ideální také pro nadšence do zimních sportů. Krušné hory se svými lyžařskými středisky se nacházejí jen 25 kilometrů odsud.
 
K dispozici jsou jedno- dvou- a třílůžkové pokoje a 2 apartmány se dvěma ložnicemi (bez kuchyňky). Hotel i pokoje prošly kompletní rekonstrukcí v roce 2006. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem (u třílůžkových pokojů a apartmánů také s vanou), WC, TV SAT, chladnička, telefon, trezor, fén, WIFI připojení zdarma. V případě léčebných pobytů automaticky, jinak na vyžádání, je na pokoji poskytnut župan a pantofle. Některé pokoje (včetně apartmánů) mají přímý výhled na Mlýnskou kolonádu.
 
Hotel nabízí ubytování se snídaní, která probíhá v jídelně hotelu formou bohatého studeného a teplého bufetu. Snídaně je vždy zahrnuta v ceně ubytování. K pobytu lze přikoupit polopenzi či plnou penzi. I při nich na hotelové hosty čeká výběr ze švédského stolu a domácí kuchyně, kterou je hotel vyhlášený. Samozřejmě jsme schopni zajistit také dietní stravování, pokud si to hosté dopředu objednají.

V rámci léčebných a wellness balíčků nabízíme polopenzi či plnou penzi již v ceně pobytu. Pokud si raději chcete vychutnat pohodlí obsluhy, jistě rádi využijete služeb naší hotelové restaurace. V létě je příjemné posezení na venkovní terase, kde se můžete vystavit blahodárným slunečním paprskům a oddávat se romantice pomalu plynoucího lázeňského života. Restaurace je otevřena každý den 11:00 – 22:00 hodin.
 

Dirigentský masterclass Lázně

Dirigentský masterclass ve spolupráci s Conservatorio della Svizzera italiana v Luganu.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Brahms, Seabourne

Gabriela Kummerová - anglický roh.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Koncert absolventů

Koncert absolventů Zürcher Hochschule der Künste.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Dirigentský Masterclass

Dirigentský Masterclass ve spolupráci s vysokou hudební školou Hannse Eislera.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Lázeňský hotel Sadový Pramen v Karlových Varech

Lázeňský hotel Sadový Pramen se nachází v centru lázeňského území vedle Sadové kolonády. Lázeňský hotel patří díky tradičnímu léčení pomocí přírodního léčivého zdroje k hlavním léčebným zařízením v Karlových Varech.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Sadová kolonáda v Karlových Varech

Sadová kolonáda, od vídeňských architektů Fellnera a Helmera, sloužila na konci 19. století jako promenáda Blanenského pavilonu. Pavilon byl sice v šedesátých letech 20. století zbourán, ale litinová kolonáda, naštěstí stojí dodnes.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Windsor Medical Complex & Spa Hotel Karlovy Vary

Spa hotel Windsor se zaměřuje na tradiční komplexní lázeňskou léčbu s využitím místních přírodních zdrojů – termominerální vody, peloidů a zřídelních plynů. Čtyřhvězdičkový hotel Windsor nabízí komfortně vybavené pokoje a apartmá.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Bohemia-lázně: Sanatorium Kriváň – Slovan v Karlových Varech

Největší české lázně jsou proslulé nejen svými horkými prameny, voňavými oplatkami a noblesní architekturou, ale i svou pohostinností. Přijměte proto naše pozvání a vydejte se na cestu za zdravím a duševní pohodou.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Lázeňský hotel otevřený v roce 2010, se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů v bezprostřední blízkosti od léčebných minerálních pramenů.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Rubin Luxury Apartments v Karlových Varech

Milovníkům luxusního a komfortního bydlení, kteří preferují soukromí před hotelovým typem ubytování, nabízí Rubin Luxury Apartments v nově zrekonstruovaném lázeňském paláci Rubín v Karlových Varech maximální pohodlí.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Spa Hotel Thermal Karlovy Vary

Spa Hotel Thermal se nachází v srdci Karlových Varů. Nabízí ubytování na pokojích s krásným výhledem do lázeňského centra a především prvotřídní lázeňskou a wellness péči. V hotelu se každoročně pořádá Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Tusculum

Již staří Římané nazývali Tusculum místem klidu a pohody a přesně o tohle se snaží v Karlových Varech tým s šéfkuchařem Pavlem Provázkem v restaurantu Tusculum. Podnik si zakládá na skvělém servisu a originálních jídlech.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj