!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Windsor Medical Complex & Spa Hotel Karlovy Vary
Budova
"> Budova "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Windsor Medical Complex & Spa Hotel Karlovy Vary

Spa hotel Windsor se zaměřuje na tradiční komplexní lázeňskou léčbu s využitím místních přírodních zdrojů – termominerální vody, peloidů a zřídelních plynů. Čtyřhvězdičkový hotel Windsor nabízí komfortně vybavené pokoje a apartmá.
V hotelu Windsor se budete cítit jako v bavlnce. Nabízí komfortně vybavené pokoje typu standard, superior a suite. Všechny pokoje a apartmá jsou vybaveny přímým telefonem, LCD TV + SAT, bezplatným WiFi připojením, minibarem a pokojovým trezorem. Ubytujte se v komplexu Windsor, který navazuje na 150letou historii léčebných Lázní III.

V rámci léčebného pobytu vám ve spolupráci s nutriční poradcem a lékařem připravíme dietní jídelníček na míru. Vedle dietní kuchyně nabízí široký výběr z české i mezinárodní gastronomie. Snídaně jsou podávány formou nabídkových stolů.
 

Léčebné & wellness procedury

V lázeňském komplexu Windsor máte příležitost užít si široké spektrum léčebných a wellness procedur, které z vás udělají doslova nového člověka. Ve Windsoru je připraven tým specialistů, kteří využijí veškeré své odborné znalosti a zkušenosti k tomu, aby se postarali o vaši relaxaci, krásu a zdraví.

Koupele, sauna, masáže, zábaly, elektroléčba, magnetoterapie, lymfodrenáže, ultrazvuk, oxygenoterapie, pneumopunktura a další procedury budou hýčkat vaše tělo i duši. Také pitná kúra s využitím léčivých karlovarských minerálních pramenů a speciální strava, kterou vám v místním Gastrocentru připraví podle doporučení lékaře, udělají s vaším organizmem hotové zázraky.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 9. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Hotel Růže v Karlových Varech

Hotel Růže v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Rubin Luxury Apartments v Karlových Varech

Rubin Luxury Apartments v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Spa hotel Venus v Karlových Varech

Spa hotel Venus v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně