Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Hotel Thermal Karlovy Vary
Ubytování

Hotel Thermal Karlovy Vary

Hotel Thermal se nachází v srdci Karlových Varů. Nabízí ubytování na pokojích s krásným výhledem do lázeňského centra a především prvotřídní lázeňskou a wellness péči. V hotelu se každoročně pořádá Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary.
Hotel Thermal se nachází  v samotném srdci Karlových Varů několik minut chůze od kolonád s léčivými prameny. Thermal nabízí ubytování v celkem 273 klimatizovaných pokojích, částečně s balkónem a nádherným výhledem do lázeňského centra. Pokoje Superior prošly v roce 2021 kompletní rekonstrukcí a jsou zařízené v moderním stylu. V celém hotelu je možnost bezplatného připojení k wi-fi. Hoteloví hosté mohou také využít volný vstup do Thermal wellness (vnitřní bazén 15 x 5 m, whirlpool, fitness a Kneippův chodník).

Hotel nabízí provtřídní lázeňskou léčbu s použitím karlovarské vřídelní vody a rašeliny. Hosté mohou rovněž využít celou řadu wellness programů a dopřát si neopakovatelný víkend v samotném centru Karlových Varů, zařazených od roku 2021 na seznam UNESCO. Součástí hotelu je stylová restaurace s výhledem na meandr řeky Teplá, která navíc poskytuje vhodné prostory k pořádání slavnostních večerů, společenských akcí a rautů.

Hotel Thermal nabízí kromě lázeňských a wellness služeb také ideální zázemí pro pořádání kongresů a konferencí. Každoročně hotel hostí desítky kongresů a konferencí, z nichž je nejvýznamnější Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Hotel disponuje kongresovým centrem s celkovou kapacitou 2 000 konferenčních míst s unikátním Velkým sálem (1 148 míst) a dalšími menšími sály a salonky. 
 

Historie hotelu

Moderní šestnáctipodlažní výšková budova železobetonové konstrukce ve funkcionalistickém slohu byla vystavěna v letech 1967 – 1976 podle projektu českých architektů manželů Věry a Vladimíra Machoninových. Hotel Thermal se stává každoročně centrem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.


Saunia Thermal Resort

Venkovní vyhřívaný bazén s celoročním provozem a samostatný bazén s vřídelní vodou je po rozsáhlé rekonstrukci v provozu od srpna 2021. Koupelový bazén s běžnou bazénovou vodou má rozměry 39 krát 15 metrů, ve druhém bazénu o velikosti deset krát 15 metrů je výhradně vřídelní voda, jedná se tak o největší bazén se 100% vřídelní vodou v Karlových Varech. Milovníci saunování si mohou dopřát pobyt v saunovém a wellness centru Saunia s mnoha druhy saun a saunovými ceremoniály.

Provozovatel

HOTEL THERMAL

I. P. Pavlova 2001/11
360 01 Karlovy Vary
Tel.:
+420 359 001 111
Email:
recepce@thermal.cz
Email:
rezervace@thermal.cz
WWW:
https://www.therm...
WWW:
https://www.therm...
GPS:
50,228810 12,876498
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Koncert pro rodiče s dětmi

Koncert.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Tradice vstříc budoucnosti

Koncert.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

RunCzech Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary 2023

Druhý nejmladší ze závodů RunCzech je dalším klenotem RunCzech běžecké ligy. Karlovy Vary si získaly srdce filmařů už před mnoha lety, nyní svým půvabem okouzlují i běžce. Malebná trasa je zavede k řece Teplá a na kolonádu se slavnými promenádami a budovami, které se objevily v řadě známých filmů.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Zahájení lázeňské sezóny 2023 v Karlových Varech

Začátek května bude v Karlových Varech opět ve znamení zahájení lázeňské sezóny. Třídenní program, v rámci kterého oslavujeme přírodní léčivé zdroje a děkujeme Karlovi IV. za založení města.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Thajské masáže Tawan v hotelu Thermal

V nejslavnějším českém lázeňském městě nesmí chybět ani luxusní spa salon Tawan. Příjemná procházka vás z kolonády zavede přímo na Dálný východ, do míst, kde se zrodilo umění masáže. Dokonalý požitek z thajské masáže můžete umocnit některou z blahodárných koupelí.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Saunia Thermal Resort – saunový svět v hotelu Thermal v Karlových Varech

Ve druhém a třetím nadzemním podlaží hotelu Thermal vzniklo saunové a wellness centrum Saunia zhruba pro 140 lidí.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Střešní bazény hotelu Thermal v Karlových Varech

Máte chuť osvěžit se plaváním nebo relaxací v termální vodě? Vyzkoušejte bazén na skále nad hotelem Thermal s nezapomenutelným výhledem na Karlovy Vary! Těšit se můžete na bazén s plaveckými dráhami a relaxační částí a na menší bazén plněný pouze karlovarskou vřídelní vodou.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel Humboldt Park Hotel & Spa

Humboldt Park Hotel & Spa nabízí široké spektrum léčebných, wellness i hotelových pobytů. Nabízí léčebné pobyty s posílením imunitního systému.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Element

Menu restaurace Elements vychází z moderní italské kuchyně.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel Růže v Karlových Varech

Čtyřhvězdičkový hotel Růže se nachází na začátku lázeňské zóny v nejznámějších lázních republiky, v Karlových Varech.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Lázeňský hotel otevřený v roce 2010, se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů v bezprostřední blízkosti od léčebných minerálních pramenů.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Tusculum

Již staří Římané nazývali Tusculum místem klidu a pohody a přesně o tohle se snaží v Karlových Varech tým s šéfkuchařem Pavlem Provázkem v restaurantu Tusculum. Podnik si zakládá na skvělém servisu a originálních jídlech.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj