!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Spa hotel Thermal Karlovy Vary
Ubytování

Spa hotel Thermal Karlovy Vary

Čtyřhvězdičkový hotel je umístěn v srdci Karlových Varů. Nabízí komfortní ubytování s výbornou lázeňskou a wellness péči kombinovanou krásným výhledem na lázeňskou část města. V hotelu se každoročně pořádá Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary.
Spa Hotel Thermal leží na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny. Thermal nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích i v apartmánech s balkóny, ze kterých je ojedinělý výhled na lázeňské centrum. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny včetně satelitní TV, telefonu, trezoru, minibaru. V celém hotelu je možnost bezplatného připojení k wi-fi. Hoteloví hosté mohou také využít volný vstup do wellness centra (krytý bazén, whirlpool, fitness a Kneippův chodník).

Hotel nabízí jak tradiční lázeňskou léčbu, tak i celou řadu dalších léčebných a relaxačních programů. Součástí hotelu je stylová restaurace, která kromě stravování hotelových hostů poskytuje vhodné prostory k pořádání slavnostních večerů, společenských akcí a rautů.

Hlavním posláním hotelu Thermal je lázeňství a wellness, ale také pořádání kongresů a konferencí. Každoročně hotel hostí desítky kongresů a konferencí. Hotel disponuje kongresovým centrem s celkovou kapacitou 2 000 konferenčních míst, rozdělených do velkého sálu (1 148 míst) a dalších menších sálů a salonků.
 

Historie hotelu

Moderní šestnáctipodlažní výšková budova železobetonové konstrukce ve funkcionalistickém slohu byla vystavěna v letech 1967 – 1976 podle projektu českých architektů manželů Věry a Vladimíra Machoninových. Hotel Thermal se stává každoročně centrem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 31. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Spa hotel Venus v Karlových Varech

Spa hotel Venus v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Hotel Růže v Karlových Varech

Hotel Růže v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Tusculum

Tusculum

Karlovy Vary, Západočeské lázně