Úvod > Co chcete dělat? > Golfová akademie Mníšek pod Brdy – golf s profesionály
Letní sporty

Golfová akademie Mníšek pod Brdy – golf s profesionály

Devítijamkové golfové hřiště v Líšnici slouží golfistům nepřetržitě od roku 1928. Areál golfového klubu nabízí kromě 9-jamkového hřiště také zázemí s klubovnou a restaurací, popřípadě služby profesionálního trenéra.
Golfová akademie umožňuje seznámit se s golfem a poznat jeho pravidla. Hřiště je otevřeno celoročně, k dispozici je zde klubovna, restaurace, pro-shop a půjčovna. Vužijte vedení našich profesionálních trenérů! Veškeré vybavení vám půjčíme a snad se nám podaří ukázat vám, jak krasná hra golfu je.

Hřiště, které je 2474 m dlouhé, vyžaduje přesnou a technicky vyzrálou hru. Většina jamek na hřišti, které mělo dříve spíše charakter skotského links, je již dnes lemována stromy a keři. Na hřišti jsou rovněž dvě vodní překážky, které se účastní hry. Hřiště není obtížně vertikálně členěné, i když mírná převýšení, která zvyšují jeho malebnost, je třeba zdolat. Z tohoto důvodu je vhodné i pro starší hráče.

Pobyt na hřišti, vedle požitku ze hry na kvalitním travnatém povrchu, poskytuje krásné výhledy do malebného okolí jak na začátek Brdského masivu na severozápadní straně, tak na Povltaví a vzdálenější Posázaví na jihovýchodní straně. U hřiště je dostatečně dlouhý driving range s volnými i krytými odpališti. Dominantou hřiště je klubovna z roku 1933, která návštěvníkům poskytuje tradiční klubové prostředí. V klubovně, případně na terase před ní, je příjemné posezení s výhledem na hřiště.

Pro návštěvníky areálu jsou k dispozici i dva tenisové kurty. Klíče od kurtů obdrží zájemci z řad členů i ostatních návštěvníků areálu po uhrazení poplatku na recepci klubu. V letním období mohou jak členové, tak i ostatní návštěvníci včetně negolfistů využívat bazén, který se nachází v areálu GKL.
 

 

Aktivity v okolí

Barefoot ranč Líšnice

Barefoot ranč Líšnice

Líšnice, Středočeský kraj
FarmUp – odpočinek na farmě

FarmUp – odpočinek na farmě

Klínec, Středočeský kraj
Zámek Řitka s jezdeckým klubem Norma

Zámek Řitka s jezdeckým klubem Norma

Řitka, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí