Úvod > Co chcete dělat? > FarmUp – odpočinek na farmě
Zážitky

FarmUp – odpočinek na farmě

FarmUp je unikátní zážitek a útěk z uspěchaných měst, kanceláří a přecpaných silnic. Je to den strávený na farmě mezi zvířaty uprostřed malebné venkovské krajiny. Den plný zážitků, nových poznatků, pohody a exkluzivní kuchyně z čerstvých farmářských produktů v režii šéfkuchaře Scotta van Wagenena.
Představujeme FarmUp - útěk z uspěchaného města na klidný venkov, návrat ke kořenům a propojení člověka s přírodou. FarmUp jsou ojedinělé pop-up akce, v rámci kterých chceme lidem dopřát skutečný odpočinek na tradiční zvířecí farmě. To vše ve spojení s krásnými zážitky, poznatky a exkuzivní kuchyní z čerstvých farmářských produktů.


JÍDLO A PITÍ
Farma je zárukou, že se vám na talíř dostane opravdu to nejlepší, co české luhy a háje nabízí – od masa, přes zeleninu až po mléčné výrobky. A co teprve když to všechno projde rukama šéfkuchaři Scottu Van Wagenenovi – zakladateli populárních restaurací BlackDog? V otevřené kuchyni můžete sledovat, jak pro vás připravuje snídani, tříchodový oběd a na závěr dne pětichodovou degustační večeři.  

Pitný režim pak zajišťují profesionální barmani s nabídkou originálních míchaných drinků, čerstvých moštů, domácích limonád, kvalitních českých vín a piva. To vše v rámci jedinečného OPEN BARU. U nás totiž limity neplatí.

ZÁŽITKY A POZNATKY
Součástí akce je zajímavá exkurze s farmářem, při které se nejen dozvíte, co takový život na farmě obnáší, ale řadu hospodářských prací si budete moct také sami vyzkoušet – dojení koz, kydání hnoje, krmení zvířat, výroba sýra a mnoho dalšího.

Další krásný zážitek, který si od nás odvezete, bude ten z vyjíždky na koni. Toho si sami připravíte, osedláte a v menší skupince vyrazíte vstříc dobrodružství. A aby toho nebylo dost, zkusíte si také řídit traktor, zastřílíte si ze sportovních luků nebo se můžete pokusit rozdělat oheň jako staří indiáni.


 

Ubytování a restaurace v okolí