!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zámek Trnová - místo s překrásným okolím a jedinečným interiérem
Památky

Zámek Trnová - místo s překrásným okolím a jedinečným interiérem

Zámek a jeho okolí nabízí vyžití pro celou rodinu. Užijte si romantický víkend nebo degustační menu připravené zámeckým šéfkuchařem! Pro skupinky hostů lze objednat exkluzivní večeře a připravují tu také kulinářské kurzy vaření pod vedením špičkového šéfkuchaře Allena Wertheima.
Zámek Trnová se nachází ve stejnojmenné obci, v malebném zákoutí uprostřed lesů u Jíloviště, 20 minut z centra Prahy.  Po kompletní rekonstrukci  byl otevřen na jaře 2008 a poskytuje prostory pro uspořádání různých akcí. Ubytovací kapacita 22 osob skýtá neobvyklou možnost absolutního soukromí v luxusním zámeckém prostředí. Interiér zámku je inspirován francouzským druhým rokokem – dobou Napoleona III.
 
Toužíte-li prožít skutečně nezapomenutelný romantický víkend na zámku, zámek Trnová je tím ideálním místem. Můžete jen tak odpočívat na terase či v zámecké zahradě, relaxovat v bazénu nebo při masáži a užívat si soukromí a klidu, které tento rodinný zámeček nabízí. K pohodě přispěje i možnost objednat si výborná vína ze zámeckého sklepa. K odpočinku a relaxaci slouží sauna, vyhřívaný vnitřní bazén, fitness a profesionální kulečník. V těsném sousedství je bowling, nedaleko je 9-ti jamkové golfové hřiště v Líšnici.
 
Zámek Trnová chce navázat na tradici šlechtických a měšťanských sídel, která byla ve své době vždy centrem vzdělanosti, kultury a umění. Krása zdejší krajiny údajně inspirovala skladatele Františka Škroupa, jehož rodina zámek vlastnila, ke složení hudby k písni Kde domov můj, pozdější české hymně.  I vzhledem k působení významných osobností hudebního světa na Zámku Trnová – Emě Destinnové a Františka Škroupa, se rozhodli pořádat na zámku pravidelné hudební večery.

Zámek Trnová připravuje také zajímavé kurzy - etikety a managementu domácnosti.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 10. 2019

Aktivity v okolí

Koupaliště ve Vraném nad Vltavou

Koupaliště ve Vraném nad Vltavou

Vrané nad Vltavou, Střední Čechy
Lávka Park ve Skochovicích

Lávka Park ve Skochovicích

Vrané nad Vltavou, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí