Úvod > Co chcete dělat? > Golf Park Slapy sv. Jan
Letní sporty

Golf Park Slapy sv. Jan

Golfové hřiště leží 18 km od okraje Prahy v tradiční výletní oblasti u Slapské přehrady. Nabízí 18 jamek, driving, patting, chipping. Nechybí ani další služby jako restaurace, infocentrum, wellness, masáže. Navštívit můžete také Galerii sv. Jan.
Hřiště leží na území kolem obce Slapy, jižně od Prahy. Necelý kilometr od hřiště se nachází Slapská přehrada s celou řadou přístupných pláží. Ve sv. Jánu si zahrajete na 18 jamkách – první devítka má název "Rabyňská hora", druhá "Tři kříže", dále je k dispozici Driving range (automat na mince), Putting and Chipping green a Chipping Akademie – 2 greeny (zdarma, momentálně mimo provoz). Hřiště je moderní konstrukce, s přátelskými širokými fervejemi a modelovanými greeny. Herní prostředí je velmi příjemné, s výhledy na Slapskou přehradu, na nedalekou přírodní rezervaci Hrdlička, na okolní zvlněnou zalesněnou krajinu.

V provozu je také multifunkční budova "Pavilon Slunce" se zázemím pro golfisty, restaurací, golf shopem, rehabilitací, multimediálními zasedacími místnostmi, infocentrem, půjčovnou kol a výstavní galerií. Na zimu chystá areál hřiště při dostatku sněhu běžkařské tratě. Naše restaurace nabízí výtečnou domácí kuchyni a k dispozici je také wellness, malé fitness, rehabilitace, masáže a nebo hodiny cvičení!

V oblasti je také široká nabídka mimogolfových aktivit jako jsou např. vodní sporty (půjčovny letních atrakcí na plážích, kanoe, lodě a další), cyklo i pěší turistika (množství tras po stopách historie a krásné přírody) a nebo jízdy na koních.

Ubytování a restaurace v okolí

Glamping Slapy

Glamping Slapy

Křečovice, Středočeský kraj
Pekárna Kváskový chléb z Teletína

Pekárna Kváskový chléb z Teletína

Krňany, Středočeský kraj
Pizza Na Zastávce Štěchovice

Pizza Na Zastávce Štěchovice

Štěchovice, Středočeský kraj