Úvod > Co chcete dělat? > Báječné koupání u hotelu Laguna
Letní sporty

Báječné koupání u hotelu Laguna

Pokud hledáte klidné místo na příjemně strávený den u vody, vydejte se na Slapy do obce Nebřich. U hotelu Laguna najdete skrytou neplacenou pláž, kde můžete jen tak lenošit na trávě nebo si půjčit motorovou loďku či šlapadlo.
Pláž u hotelu Laguna se nachází na scela skrytém místě poblíž obce Nebřich. Po celou letní sezónu je zde otevřené přístaviště pro jachty s molem. Pláž je dostupná jak pro ubytované tak i neubytované hosty. Pro děti je tu zřízeno malé pískoviště. Přijít sem můžete i s pejskem, vyhrazen je pro ně zvláštní úsek "zadní" pláže.

Přední pláž je travnatá, přístup do vody trochu znesnadňují větší balvany, avšak říční dno je písčité. Vstup do vody není vhodný pro malé děti, pár metrů od břehu je totiž hloubka. Zadní pláž je písčito-kamenitá s postupným vstupem do vody. Plavcům doporučujeme boty do vody, zdejší kamínky jsou docela ostré.

Občerstvit se můžete na přední pláži v kiosku Yacht clubu "Marine" přímo na travnaté pláži před hotelem, k zapůjčení jsou také lehátka. Marine Club se pyšní vlastním barem se širokou nabídkou rozmanitých koktejlů. Samotný hotel Laguna je z technických důvodů dočasně mimo provoz, občas má otevřeno a pak zase ne. Toalety jsou řešeny mobilními budkami pár kroků od hotelu.
 
V těsné blízkosti hotelu Laguna (cca 2 km procházkou nebo 5 min autem) najdete lanový park. Čeká vás zde 60 překážek na třech úrovních včetně dlouhých přejezdů.Vzhledem k úžasné členitosti terénu, se po pár metrech ocitnete až téměř ve dvacetimetrové výšce.

Provozovatel

Hotel Laguna

Nebřich 30
pošta Netvořice
257 44 Netvořice
Tel.:
+420 317 791 425
Email:
info@lagunahotel.cz
WWW:
www.lagunahotel.cz
GPS:
49,780299 14,415378
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Glamping Slapy

Glamping Slapy

Křečovice, Středočeský kraj
Juniorcamp Nová Živohošť

Juniorcamp Nová Živohošť

Neveklov, Středočeský kraj