!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Firewalk pro zvýšení osobního i profesního života
Zážitky

Firewalk pro zvýšení osobního i profesního života

Sebemotivačním prostředkem pro zlepšení života, nastolení určité změny je firewalking, tedy přechod žhavého uhlí bosýma nohama. Tento mimořádně intenzivní prožitek vám může přinést mimo jiné zlepšení zdraví a navýšit osobní sílu. Je to však i silný skupinový zážitek, který je hodně o odvaze, přátelství a posílení týmu.

Pokud chcete překonat nějakou překážku či jen uskutečnit pozitivní změnu a naučit se něco nového, zkuste si přejít po žhavém uhlí o teplotě 500°C. Lidé, kteří dokázali žhavé uhlí přejít se většinou dočkali rychlých, či pomalejších pozitivních změn ve svých životech. Doporučujeme firewalk jako sebemotivační prostředek studentům velmi intenzivních kurzů angličtiny, které pořádáme.

Institut je jako první a zatím jediný v České republice držitelem mezinárodně platného instruktorského certifikátu Firewalking Institute of Research and Education (U.S.A.). Před vlastním přechodem se vám tak dostane profesionální péče v podobě přípravy, která dostatečně aktivizuje vaši intuici tak, abyste bezpečně přešli ohněm stejně tak, jako vaši předchůdci.

Dvoudenní otevřené workshopy s přechodem žhavého uhlí nejsou zdaleka jen o poznání vlastního strachu. Specialitou je motivace a nevědomé plánování.

Zobrazit více

Provozovatel

Hampson CS s. r. o. — Institut pro zrychlené učení

třída Václava Klementa 601
293 01 Mladá Boleslav
Tel.:
+420 326 732 732
Email:
hampson@hampson.cz
WWW:
www.hampson.cz
GPS:
50,416105 14,910968
 
 

Vstupné

Cena: 5 900 Kč

Poznámka:cena za dvoudenní kurz

 

Časová náročnost

48,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Café Svět

Café Svět

Mladá Boleslav, Český ráj
Restaurace Štěpánka v Mladé Boleslavi

Restaurace Štěpánka v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav, Český ráj