Úvod > Co chcete dělat? > Firewalk pro zvýšení osobního i profesního života
Zážitky

Firewalk pro zvýšení osobního i profesního života

Sebemotivačním prostředkem pro zlepšení života, nastolení určité změny je firewalking, tedy přechod žhavého uhlí bosýma nohama. Tento mimořádně intenzivní prožitek vám může přinést mimo jiné zlepšení zdraví a navýšit osobní sílu. Je to však i silný skupinový zážitek, který je hodně o odvaze, přátelství a posílení týmu.

Pokud chcete překonat nějakou překážku či jen uskutečnit pozitivní změnu a naučit se něco nového, zkuste si přejít po žhavém uhlí o teplotě 500°C. Lidé, kteří dokázali žhavé uhlí přejít se většinou dočkali rychlých, či pomalejších pozitivních změn ve svých životech. Doporučujeme firewalk jako sebemotivační prostředek studentům velmi intenzivních kurzů angličtiny, které pořádáme.

Institut je jako první a zatím jediný v České republice držitelem mezinárodně platného instruktorského certifikátu Firewalking Institute of Research and Education (U.S.A.). Před vlastním přechodem se vám tak dostane profesionální péče v podobě přípravy, která dostatečně aktivizuje vaši intuici tak, abyste bezpečně přešli ohněm stejně tak, jako vaši předchůdci.

Dvoudenní otevřené workshopy s přechodem žhavého uhlí nejsou zdaleka jen o poznání vlastního strachu. Specialitou je motivace a nevědomé plánování.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 9. 2019
5.10.
Los Rumberos Orquesta

Los Rumberos Orquesta

Mladá Boleslav, Český ráj
12.10.
Hot Club

Hot Club

Mladá Boleslav, Český ráj
15.11.
Lenka Nová

Lenka Nová

Mladá Boleslav, Český ráj
6.12.
Koncert Jaroslava Svěceného

Koncert Jaroslava Svěceného

Mladá Boleslav, Český ráj