Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Firewalk pro zvýšení osobního i profesního života
Zážitky

Firewalk pro zvýšení osobního i profesního života

Sebemotivačním prostředkem pro zlepšení života, nastolení určité změny je firewalking, tedy přechod žhavého uhlí bosýma nohama. Tento mimořádně intenzivní prožitek vám může přinést mimo jiné zlepšení zdraví a navýšit osobní sílu. Je to však i silný skupinový zážitek, který je hodně o odvaze, přátelství a posílení týmu.

Pokud chcete překonat nějakou překážku či jen uskutečnit pozitivní změnu a naučit se něco nového, zkuste si přejít po žhavém uhlí o teplotě 500°C. Lidé, kteří dokázali žhavé uhlí přejít se většinou dočkali rychlých, či pomalejších pozitivních změn ve svých životech. Doporučujeme firewalk jako sebemotivační prostředek studentům velmi intenzivních kurzů angličtiny, které pořádáme.

Institut je jako první a zatím jediný v České republice držitelem mezinárodně platného instruktorského certifikátu Firewalking Institute of Research and Education (U.S.A.). Před vlastním přechodem se vám tak dostane profesionální péče v podobě přípravy, která dostatečně aktivizuje vaši intuici tak, abyste bezpečně přešli ohněm stejně tak, jako vaši předchůdci.

Dvoudenní otevřené workshopy s přechodem žhavého uhlí nejsou zdaleka jen o poznání vlastního strachu. Specialitou je motivace a nevědomé plánování.

Provozovatel

Hampson CS s. r. o. — Institut pro zrychlené učení

třída Václava Klementa 601
293 01 Mladá Boleslav
Tel.:
+420 326 732 732
Email:
hampson@hampson.cz
WWW:
www.hampson.cz
GPS:
50,416105 14,910968
 
 

Vstupné

Cena: 5 900 Kč

Poznámka:cena za dvoudenní kurz

 

Časová náročnost

48,0 hodin

 
 

Dětské odpoledne – Jak vzniká auto

Zábavně-naučné odpoledne.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Diashow Martina Loewa – Aljaška

Diashow.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Josef Špaček a Ukrajinsko-Česká Sinfonietta

Hudební večer nabitý hvězdami.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

David Koller Accoustic tour 2023

Jedna z nejvýraznější osobností české hudební scény posledních desetiletí, zpěvák, bubeník, producent a autor mnoha hitů vyráží se svou skvělou kapelou na jarní tour k nové desce LP XXIII.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Plavecký bazén v podzemí sokolovny v Mladé Boleslavi

V Mladé Boleslavi si lze zaplavat v krytém bazénu v areálu sokolovny. Bazén v suterénu budovy o délce 25 m prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí parní komoru či vířivku.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Městské divadlo v Mladé Boleslavi

Secesní budova divadla v Mladé Boleslavi byla postavena v letech 1906 – 1909. Divadelní činnost v tomto městě má však své počátky již ve 40. letech 19. století.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Moto MB – adrenalin u Mladé Boleslavi

Zažijte adrenalinový fenomén této doby – jízdu na čtyřkolce. Posaďte se do sedadla a okuste její možnosti na speciálním offroad okruhu.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Škoda Muzeum Mladá Boleslav

Automobilka Škoda Auto se jako jedna z mála může pochlubit více než stodvacetiletou nepřerušenou výrobní tradicí. Muzeum vám představí její příběh, který se od roku 1895 odehrává v Mladé Boleslavi.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Krušovická šalanda

Boleslavská Šalanda se nachází v samotném centru města na třídě Václava Klementa. Znalcům a milovníkům pěnivého moku nabízí skvěle ošetřená a s láskou čepovaná piva.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Restaurace U Bičíků

Restaurace U Bičíků se nachází v Mladé Boleslavi v historickém prvorepublikovém domě u Bičíků z roku 1927.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Hotel La Romantica

Luxusní Boutique hotel na pomezí Českého ráje s osobitou architekturou a jedinečnou atmosférou. Na své si zde přijdou nejen páry na romantické dovolené, ale i ti, kteří do Mladé Boleslavi přijeli za prací.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Penzion Viva Residence

Viva Residence nabízí pobyt v krásném a klidném prostředí na okraji parku Štěpánka. Moderní interiéry, prvky z pohledového betonu, fasády z patinovaného modřínového dřeva, to je design, který vás bude provázet po dobu vašeho pobytu a který vznikl právě z inspirace okolní krajinou.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj