Úvod > Kalendář akcí > Oldtimer Bohemia Rally 2021 v Mladé Boleslavi
Oldtimer Bohemia Rally 2021 v Mladé Boleslavi
">
2.9.
4.9.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Oldtimer Bohemia Rally 2021 v Mladé Boleslavi

Kdy 2. září 2021 – 4. září 2021
12. ročník setkání automobilových veteránů bude přehlídkou technické dovednosti našich předků, řemeslné zručnosti a láskyplnosti současných majitelů starých vozidel, sportovním soupeřením i společenskou událostí s doprovodným kulturním programem.

První den posádky své vozy provedou večerními ulicemi Mladé Boleslavi a nejbližším okolím.

Akci tradičně pořádá Klub historických vozidel Mladá Boleslav společně s městem. Trať je již vybrána a její celková délka je zhruba 420 km.

Soutěž opět proběhne v několika etapách. První etapa, tzv. Mladoboleslavská, se pojede v pátek v pozdních odpoledních hodinách. Páteční a sobotní etapy jsou v přípravě, rozhodování a projednávání s partnery, kde budou jejich přestávky. Centrem rally se opět stane Kulturní dům Mladá Boleslav.

Organizátoři připravují soutěž pro přibližně 80 posádek v několika kategoriích, pro vozidla vyrobená do roku 1990. Rally bude přístupná pouze pro vozidla, která mají FIVA identifikaci, což je podmínkou pro účast na podnicích Mistrovství světa historických vozidel. Klub historických vozidel je ochoten poradit a pro zájemce tuto identifikaci zajistit, pokud ji majitel vozu dosud nemá. Rally bude i v letošním roce zařazená také do Poháru historických vozidel AVCC AČR.

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 7. 2021