Úvod > Kalendář akcí > Oldtimer Bohemia Rally 2020 v Mladé Boleslavi
Oldtimer Bohemia Rally 2020 v Mladé Boleslavi
">
10.9.
12.9.
+ Přidat foto

Oldtimer Bohemia Rally 2020 v Mladé Boleslavi

Kdy 10. září 2020 - 12. září 2020 Sportovní akce
11. ročník setkání automobilových veteránů bude přehlídkou technické dovednosti našich předků, řemeslné zručnosti a láskyplnosti současných majitelů starých vozidel, sportovním soupeřením i společenskou událostí s doprovodným kulturním programem.

První den posádky své vozy provedou večerními ulicemi Mladé Boleslavi a nejbližším okolím.

Akci tradičně pořádá Klub historických vozidel Mladá Boleslav společně s městem. Trať je již vybrána a její celková délka je zhruba 420 km.

Soutěž opět proběhne v několika etapách. První etapa, tzv. Mladoboleslavská, se pojede v pátek v pozdních odpoledních hodinách. Páteční a sobotní etapy jsou v přípravě, rozhodování a projednávání s partnery, kde budou jejich přestávky. Centrem rally se opět stane Kulturní dům Mladá Boleslav.

Organizátoři připravují soutěž pro přibližně 80 posádek v několika kategoriích, pro vozidla vyrobená do roku 1990. Rally bude přístupná pouze pro vozidla, která mají FIVA identifikaci, což je podmínkou pro účast na podnicích Mistrovství světa historických vozidel. Klub historických vozidel je ochoten poradit a pro zájemce tuto identifikaci zajistit, pokud ji majitel vozu dosud nemá. Rally bude i v letošním roce zařazená také do Poháru historických vozidel AVCC AČR.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 30. 4. 2020