Úvod > Co chcete dělat? > Dovolená na lodi – pronájem obytných lodí na Slapech
Letní sporty

Dovolená na lodi – pronájem obytných lodí na Slapech

Pronájem obytných motorových lodí, hausbotů a rybářských lodí na Slapech. Na našich lodích můžete plout z Marina Napalubu na Slapech směr Orlík až k Týnu n. Vltavou. K řízení není třeba kapitánský průkaz. Můžete tak strávit netradiční dovolenou na lodi v ČR s celou rodinou nebo přáteli.
Nevíte, kam vyrazit na dovolenou a chcete zažít něco nového? Půjčovna Napalubu.eu nabízí k pronajmutí motorové obytné lodě na Slapech, na kterých je možné strávit netradiční zážitkovou dovolenou v tuzemsku.

Poznejte krásy Vltavy a jejího okolí z úplně jiného pohledu! Lodě, které půjčovna nabízí, umožňují vyrazit s přáteli či rodinou z přístavu Marina Napalubu (areál lesního tábořiště Nebřich) směrem k VD Orlík až k Týnu nad Vltavou a díky pohyblivé základně jednotlivých lodí je možné kombinovat rekreační plavbu s výlety do okolí pešky, jízdou na kole, plaváním, kempováním či rybařením.

Lodě je možné si zapůjčit na víkend, mini týden či na celý týden a déle na základě předchozí domluvy s teamem Napalubu. K řízení těchto lodí není zapotřebí žádného kapitánského průkazu ani zkoušek, proto se kdokoliv starší 18 let může stát kapitánem a zažít se svou posádkou nezapomenutelné chvíle. Při předání lodí absolvuje každý kapitán rychlé zaškolení, díky němuž je pak schopen i bez předchozích zkušeností dovézt loď bezpečně do jakéhokoliv přístavu. Každá loď je samozřejmě vybavena všemi potřebnými bezpečnostními prostředky a pojištění je automatickou součástí každého pronájmu, proto nic nebrání bezstarostné plavbě. Po celou dobu plavby je také k dispozici na telefonu servisní technik, který kdykoliv poradí, kdyby se posádka dostala do potíží.
Lanový park Slapy

Lanový park Slapy

Neveklov, Středočeský kraj
Báječné koupání u hotelu Laguna

Báječné koupání u hotelu Laguna

Netvořice, Středočeský kraj
Dovolená na Staré Živohošti

Dovolená na Staré Živohošti

Chotilsko, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Glamping Slapy

Glamping Slapy

Křečovice, Středočeský kraj
Juniorcamp Nová Živohošť

Juniorcamp Nová Živohošť

Neveklov, Středočeský kraj