Úvod > Co chcete dělat? > Dovolená na lodi – pronájem obytných lodí na Slapech
Letní sporty

Dovolená na lodi – pronájem obytných lodí na Slapech

Pronájem obytných motorových lodí, hausbotů a rybářských lodí na Slapech. Na našich lodích můžete plout z Marina Napalubu na Slapech směr Orlík až k Týnu n. Vltavou. K řízení není třeba kapitánský průkaz. Můžete tak strávit netradiční dovolenou na lodi v ČR s celou rodinou nebo přáteli.
Nevíte, kam vyrazit na dovolenou a chcete zažít něco nového? Půjčovna Napalubu.eu nabízí k pronajmutí motorové obytné lodě na Slapech, na kterých je možné strávit netradiční zážitkovou dovolenou v tuzemsku.

Poznejte krásy Vltavy a jejího okolí z úplně jiného pohledu! Lodě, které půjčovna nabízí, umožňují vyrazit s přáteli či rodinou z přístavu Marina Napalubu (areál lesního tábořiště Nebřich) směrem k VD Orlík až k Týnu nad Vltavou a díky pohyblivé základně jednotlivých lodí je možné kombinovat rekreační plavbu s výlety do okolí pešky, jízdou na kole, plaváním, kempováním či rybařením.

Lodě je možné si zapůjčit na víkend, mini týden či na celý týden a déle na základě předchozí domluvy s teamem Napalubu. K řízení těchto lodí není zapotřebí žádného kapitánského průkazu ani zkoušek, proto se kdokoliv starší 18 let může stát kapitánem a zažít se svou posádkou nezapomenutelné chvíle. Při předání lodí absolvuje každý kapitán rychlé zaškolení, díky němuž je pak schopen i bez předchozích zkušeností dovézt loď bezpečně do jakéhokoliv přístavu. Každá loď je samozřejmě vybavena všemi potřebnými bezpečnostními prostředky a pojištění je automatickou součástí každého pronájmu, proto nic nebrání bezstarostné plavbě. Po celou dobu plavby je také k dispozici na telefonu servisní technik, který kdykoliv poradí, kdyby se posádka dostala do potíží.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021
Lanový park Slapy

Lanový park Slapy

Neveklov, Střední Čechy
Báječné koupání u hotelu Laguna

Báječné koupání u hotelu Laguna

Netvořice, Střední Čechy
Dovolená na Staré Živohošti

Dovolená na Staré Živohošti

Chotilsko, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Glamping Slapy

Glamping Slapy

Křečovice, Střední Čechy
Farma Michael na tvrzi Nedvězí

Farma Michael na tvrzi Nedvězí

Netvořice, Střední Čechy
Pizza Na Zastávce Štěchovice

Pizza Na Zastávce Štěchovice

Štěchovice, Střední Čechy