Úvod > Co chcete dělat? > Dovolená na Staré Živohošti
Letní sporty

Dovolená na Staré Živohošti

Rekreační středisko Stará Živohošť je vhodné pro společenské a sportovní využití. Celoročně zde pořádáme firemní akce, večírky, oslavy, školní nebo sportovní akce, ale také rodinné rekreace. Středisko se nachází blízko Slap v klidné a krásné přírodě s možností výletů do okolí.
Středisko nabízí k využití:
  • vyhřívaný bazén se slanou vodou
  • dětský bazén
  • volejbalové a nohejbalové hřiště
  • pinpongové kurty
  • posilovnu, bowling se čtyřmi profesionálními dráhami
  • wallyball
  • squash a jiné

Rekreační středisko nabízí v ceně ubytování: lodičky, šlapadla, bazén, croquet, sportovní nářadí a nově i posilovnu. Možnost výletů do okolní přírody a návštěvy např. lanové dráhy v okolí Slap, muzea Špýchar Prostřední lhota, muzeum zlata Nový Knín, zámku Dobříš, zámku Konopiště a dalších. V blízkosti areálu se také nachází kemp s možností posezení nebo vykoupání se  v řece.

Stravování formou plné penze nebo polopenze, ale i posezení v restauraci s barem, kde je možnost sledování sportovních zápasů, připojení k wifi zdarma či živá hudba každý pátek a diskotéka v sezoně každou sobotu. Možnost grilování selete, krůty, opékání buřtů, rybolovu, zapůjčení lodiček či horských kol.

Ubytování je v chatičkách se soc. zařízením, bez soc. zařízení nebo v hotelovém pokoji z výběru hotelů. Zařídíme výzdobu, jídlo a další přání na oslavy, svatby, firemní akce atd. dle vašeho přání.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 17. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Glamping Slapy

Glamping Slapy

Křečovice, Střední Čechy
Relax Slapy resort – Mlýn v zátoce

Relax Slapy resort – Mlýn v zátoce

Borotice, Střední Čechy
Farma Michael na tvrzi Nedvězí

Farma Michael na tvrzi Nedvězí

Netvořice, Střední Čechy