Úvod > Co chcete dělat? > Juniorcamp Nová Živohošť
Ubytování

Juniorcamp Nová Živohošť

Juniorcamp Nová Živohošť se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit na pravém břehu Slapské přehrady, přibližně 60 km od Prahy, nedaleko městečka Neveklov v okrese Benešov.
Atraktivní prostředí, nepřeberné množství sportovního vyžití a přijatelné ceny jsou hlavními důvody, proč jsou tato rekreační zařízení stále hojně navštěvována a vyhledávána turisty a různými organizacemi z celé České republiky.

Areál poskytuje velmi zajímavé zázemí nejen pro pobyty rodin s dětmi, ale také pro rekreaci, či soustředění pro mnohé sportovní kluby a týmy. Areál je optimální i pro školní výlety, či pobyty v přírodě, jak pro menší děti, tak i pro středoškolská, či vysokoškolská zařízení.

Pravidelně jsou zde také organizována motorkářská setkání, tréningová setkání vodních záchranářských klubů i setkání milovníků psů, kteří zde pořádají pravidelně různé soutěže, výstavy a tréningové pobyty.

Juniorcamp nabízí ubytování v jednoduše zařízených, nevytápěných chatičkách v celkové kapacitě 130 lůžek. V jednotlivých pokojích hosté naleznou postel či palandu, skříň, stolek a židle. Areál nabízí 2, 3, 4 i 5lůžkové pokoje. V menších chatkách jsou většinou 4 pokoje, většinou dvoulůžkové. Větší chatky mají 7 až 9 pokojů a to od dvou, až po čtyřlůžkové pokoje.

Juniorcamp poskytuje také ubytování ve zděných chatkách. Tyto chatky mají možnost ubytování i v chladných obdobích na jaře a na podzim (lehce vytápěné) v celkové kapacitě 70 lůžek. A to ve čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích, které nabízí postele či palandy, skříň, stolek a židle. Součástí vybavení každého pokoje jsou také peřiny a polštáře s povlečením. 

Provozovatel

Juniorcamp Nová Živohošť

Nová Živohošť 98
257 56 Neveklov
Tel.:
+420 603 429 190
Email:
juniorcamp@zivoho...
WWW:
www.zivohost.cz
GPS:
49,752933 14,410513
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
Resort Beach Nová Živohošť

Resort Beach Nová Živohošť

Křečovice, Středočeský kraj
Zřícenina hradu Ostromeč na Slapech

Zřícenina hradu Ostromeč na Slapech

Radíč, Středočeský kraj
Dovolená na Staré Živohošti

Dovolená na Staré Živohošti

Chotilsko, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Glamping Slapy

Glamping Slapy

Křečovice, Středočeský kraj
Pekárna Křepenice

Pekárna Křepenice

Křepenice, Středočeský kraj