Úvod > Co chcete dělat? > Dětské narozeninové oslavy v Chefparade Praha
Gurmánská turistika

Dětské narozeninové oslavy v Chefparade Praha

Chcete svým dětem dopřát něco výjimečného k narozeninám? Přijďte do Chefparade, kde vám připraví narozeninovou oslavu, na kterou vaše děti nikdy nezapomenou.

Spojení jídla, hudby a příjemné atmosféry je ideální řešení pro oslavu nebo víkendové odpoledne trochu jinak. Děti si samy připraví jednoduché menu s pomocí šéfkuchaře, které si potom společně vychutnají.

Mohou se těšit i na narozeninový dort, spoustu her s kamarády a hodně zábavy. Vaše ratolesti přivítá sympatický a zkušený šéfkuchař v prostředí Chefparade studia. Po představení se náš šéfkuchař pustí s dětmi do práce. Uvaří dvě jídla dle připravených receptů a ingrediencí.Poté společně dozdobí narozeninový dort podle vlastní fantazie a chuti. Pokud čas dovolí, zahrají si hry, nebo mohou vyzkoušet malování na tvář.

V případě dětí mladších 7 let je nutná výpomoc 1 až 2 rodičů, u starších dětí není třeba, náš šéfkuchař si s dětmi poradí. Pro rodiče bude také připraveno občerstvení a mohou přihlížet, anebo děti přenechat odbornému dozoru a udělat si klidné odpoledne.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021