!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Denní lázně Láskov v Kosmonosech

Denní lázně Láskov v Kosmonosech

Lázně a wellness
V Denních lázních najdete to nejlepší z moderní péče spa, balneoterapie a mnohé další techniky péče spa a wellness v čase, který vám bude vyhovovat.

V Denních lázních Láskov v Kosmonosech můžete využít uvolňující a očisťující lázeňské procedury a masáže, aniž byste museli odjíždět na pobyt do lázní. Naleznete zde úlevu a odbornou péči nejen při bolestech svalů a kloubů, ale pomohou vám zde také zbavit se zátěže ze stresu a zregenerovat vaše síly po fyzickém či duševním vyčerpání.

Pro regeneraci vašeho těla zde naleznete vyhřívanou speciální lázeňskou vanu ve které si užijete perličkovou lázeň, koupele s bylinnými přísadami a hydromasáž celého těla. Nechybí zde ani finská sauna se solnými panely!

Kromě koupelí a parní lázně s bylinnými aromatickými esencemi vám Denní lázně nabídnou balneoterapie také rašelinové, parafínové a jiné speciální zábaly, jako např. anticelulitní zábaly, dále klasické a speciální masáže, reflexní masáže, lymfatické masáže přístrojové a masáže lávovými kameny a další služby.

Celý popis
Naposledy změněno: 9. 10. 2019