!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Relaxační víkendový pobyt u Mladé Boleslavi

Relaxační víkendový pobyt u Mladé Boleslavi

Lázně a wellness
Wellness víkend s komfortním ubytováním, lahodnou stravou a hlavně s pestrou nabídkou relaxačních procedur.
Připravili jsme pro vás ubytování ve stylovém wellness hotelu, jehož komfortní pokoje i bohaté možnosti na relaxační a sportovní vyžití zaručeně zpříjemní váš víkendový pobyt. Na romantické procházky či posezení poslouží i rozlehlá hotelová zahrada, jejíž kouzlo doplňují letní terasy a posezení u rybníka. Ihned po příjezdu do hotelu budete přivítáni Welcome drinkem. Během pobytu si zajisté pochutnáte na snídaních formou bufetu a lahodné tříchodové večeři pro dva doplněné o láhev chutného vína.

Relaxační víkendový pobyt má však za hlavní cíl váš odpočinek a doplnění energie. A o to se nejlépe postará pestrá nabídka procedur tohoto pobytového balíčku. Pro dámu jsme zvolili medovou masáž, která nejlépe odstraňuje toxické látky z těla a relaxační masáž hlavy a šíje. Pán se zase může těšit na regenerační masáž zad a oblíbenou reflexní masáž plosek nohou. K již takto pestrému programu ještě přidáme vstup do sauny a hotelového whirlpoolu.Okolí hotelu s mnoha hrady a zámky vás ještě určitě přinutí k nějakému zajímavému výletu. Pokud tedy na něj vyšetříte v nabitém programu Relaxačního víkendového pobytu čas!
 
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019