!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Relaxační víkend v lázeňském hotelu u Mladé Boleslavi

Relaxační víkend v lázeňském hotelu u Mladé Boleslavi

Lázně a wellness
V Galatee jsou relaxační pobyty velmi populární. Doporučujeme je všem, kteří hledají zklidnění, psychickou úlevu, zastavení se. Pokud máte na odpočinek jenom 2 dny využijte víkendový balíček pro 2 osoby na 2 noci. Přemýšleli jste někdy o stylu svého života?
Plánujete jeho změnu k lepšímu? Základní podmínkou je harmonické vyvážení těla a duše. Tak neváhejte a začněte hned využitím nabídky na wellness pobyty. Masáže a další procedury vám poskytne naše relaxační centrum, jehož součástí je i sauna, fitness a ricochet.

V letních měsících hotel upoutá velkou letní terasou, grilovištěm a posezením nad vlnami hotelového rybníku. Pít tekuté slunce a vdechovat atmosféru vinného sklípku můžete v hotelové vinárně. Pro všechny, kteří hledají vhodné místo pro odpočinek, nebo se chtějí na víkend ukrýt před vnějším světem je ideální relaxační víkend.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019